e-okul Davranış notu otomatik

Kodla Büyü

btnotlari

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar malum yarıyıl tatiline az kaldı işinize yarayabilir. Otomatik olarak istediğiniz notu dağıtabilirsiniz. Yapmanız gereken sınıf mevcudunu kod içindeki gerekli kısımı yazmanız .

javascript: var mevcut=23;var xxi=0;var xxj=0;dakika=20;for(xxi=2;xxi<=mevcut+1;xxi++){for(xxj=1;xxj<=10;xxj++){document.getElementById("dgNotListesi__ctl" + xxi + "_txtOGR_DN_NOTU"+xxj).value=5;}};void(0);

Ayrıntılı olarak bakmak isterseniz http://www.btnotlari.net/e-okul-davrani ... avascript/

Güvenlik uyarısı veriyor, izin ver seçeneği de çıkmıyor... :s Bu kolaylıktı... Deneyeyim dedim ama sıkıntı çıktı. Çözüm nedir bilen var mı?

explorer 9 kullanıyorum yapıştırdığımda hata mesajı verip eokuldan çıkıyor bir ilgilenebilir misiniz?

teşekkürler

kopyala yapıştır yaparken -nedendir bilmiyorum- javascript: kısmını yapıştırmıyordu. Ben de bu kısmı elimle yazarak tamamladım. Belki yapamayanların sebebi budur.

arkadaşlar buyrun 8 sınıfın davranış notu 5 dk sürmedi

Ekli dosyalar

• davranis_notu_programÄ_.rar
    5.4 KB · Görüntüleme: 246
arkadaşlar davranış notları giriş ekranını değiştirmişler :( Buna bi çözüm bulan varsa seviniriz :)

erva' Alıntı:
arkadaşlar davranış notları giriş ekranını değiştirmişler :( Buna bi çözüm bulan varsa seviniriz :)
hocam daha kolay olmuş hepsini işaretleyin en üstten hepsi 5 oluyor bu şekilde hepsi 5 dakika sürmedi.

Geri