?E-OKUL BOŞ NOT ÇİZELGESİ LAZIMM

Kodla Büyü

aydansii

Site Gezgini
arkadaşlar okul idaresi not çizelgelerinin bilgisayar çıktısı yanında elle doldurularak da teslim edilmesi gerektiğini söyledi.fakat e-okuldan boş not çizelgesi alamıyorum idarede vermiyor. branşım Teknoloji ve Tasarım o yüzden lazım....

ne yapabilirim.nasıl bir yol izleyebilirim

notları girdikten sonra boş çizelge almanız imkansız... onun hiç not girişi yapılmadan alınması gerekiyordu hocam :)

hocam ben sana şöle bi yarım saat içerisinde hazırlayıp gönderirim beklersen eğer

hocam beklerımde bende o sekılde var ıstersen zahmet etme.bana e-okuldan alınan cıktının örneği lzım herhalde onun ıcınde yapacak bırsey yok

hocamşöyle yapabiilirsiniz bazı derselere not girilmiyor onun için o dersin çizelgeleri boş görünüyor 5 sınıftaki sosyal etkinlikler falan derslerine bakın çizelgelerin içi boş olacağını görceksiniz ders adını daksilleyin fotokopiyle çoğaltın ben öyle yapmıştım ilk dönem.

bundan daha iyisini yapamam nerdeyse e-okul dakinin aynısı... ilgili yerleri düzelterek kullanabilirsiniz..

Hocam üzgünüm ama notlarınızı girdikten sonra hiç bir şekilde boş not çizelgesi alamazsınız
İzleyebileceğiniz bir yol tavsiye edeyim ben arkadaşlara bunları verdim;
E okulu hızlı not girişinden sınıf sınıf notlarınızı raporlayın, çıkan tabloyu kopyalayıp üst başlığını önceden yazdığınız bir word belgesine yapıştırın, tablonun not bölümlerini silip çıktı alın:)
Böylece öğrenci isimlerini tekrar yazmış olmazsınız. Fakat her sınıf için I. ve II dönemi tekrar yazmanız gerekecek zira iki dönemi A4 kağıda bir arada sığdırmak pek mümkün değil. Eskiden kullandığınız bilsa programı varsa burdan boş çıktı alıp, bunu da doldurabilirsiniz, ufak tefek farklar dışında aynı olacaktır. Kolay gelsin :)

Arkadaşlar notları girmişseniz boş çizelge alabilmek için önce "hızlı ders notu girişindeki raporlar(yazdır simgesinden çıkıyor)" a tıklayın. Size uygun dersin not çizelgesini seçip ekrana getirdikten sonra sol üst köşede yer alan "export report" ile çizelgeyi word'e (dosya formatı: microsoft word (rtf) olanı seçiniz) aktarıyoruz.
En son aşamada bu çizelgedeki notları silip, bu boş çizelgeyi başlıktaki sınıf-öğretmen bilgilerini rahatlıkla değiştirerek o sınıfa ait tüm dersler için kullanabiliyoruz.
Her sınıf için bu şekilde uğraşmak yorucu olacağından bazı arkadaşların da belirttiği gibi beden eğitimi v.b derslerden not girmemiş bi öğretmen bulup çizelge aktarımını yapıp kendimize uyarlamak daha mantıklı.
Herkese İyi çalışmalar.

hocam yönetmelik der ki tutanakla not çizelgeleri öğretmenlere dağıtılır, son hafta da toplanır der....
çünkü artık not defteri kalktı. okul idaresi sana vermediyse nerden bulacaksın.
idare olarak bizim öğretmenlere verdiğimiz BSİ çizelge ekte.

Ekli dosyalar

• notçizelgeleri.rar
    7.2 KB · Görüntüleme: 328
Geri