e-Okul Bilgi Alma Programı 2024 v4.0 - Ücretsiz (Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise) - Açık Kaynak

Kodla Büyü
Liselerdeki arkadaşların durumu nasıl. Kütük bilgilerinin sayfası hakkında bilgi verirlese bu gün düzenleme yaparım.
İlkokul ve orta okullarda öğretmen şifresi ile yıldız varken idareci şifresinde bilgiler normal görünüyor.

Evet ortaokulda kendi hesabımda yıldızlı görünüyor idare hesabında bilgiler açık 👍

Liselerdeki arkadaşların durumu nasıl. Kütük bilgilerinin sayfası hakkında bilgi verirlese bu gün düzenleme yaparım.
İlkokul ve orta okullarda öğretmen şifresi ile yıldız varken idareci şifresinde bilgiler normal görünüyor.
Ortaokulda bilgiler bana açık görünmesine rağmen nüfus bilgilerinde hata veriyor

bu akşam güncelme yapacağım ana okulu ve orta okul için gecerli
lise konunda bilgi gelmediği için bekletiyordum

Son düzenleme:
Deneme yapasanız sevinirim ana okul ve ilkokda denedim sorun cıkmadı.

Ekli dosyalar

• Debug.rar
    29.6 MB · Görüntüleme: 223
Ortaokul öğrenci uyruk ve öğrenci cinsiyet hata yapıyor.

Ekli dosyalar

• 2023-05-31_082115.jpg
    2023-05-31_082115.jpg
    47.9 KB · Görüntüleme: 53
Telegram grubumuzda o sorumun düzelmiş hali bulunmaktadır. Liseler hakkımda bilgi geldiğimde güncel versiyon yayınlanacaktır.

3.4 sürümü ile beraber son dönemde ortaya çıkan bazı sorunlar giderildi.
Not : Artık öğretmenler hesaplarından kütük bilgileri gizli geldiği için bu bilgileri gerekli ise idare hesapları ile veri almak daha iyi olacaktır.

Düzenlemeyi hazırlayan @RecepOgretmen hocamıza teşekkürler

Yeni sürüm için TIKLAYIN
Elinize emeğinize sağlık

@RecepOgretmen hocam öğrenci adı-soyadını alıyor ama baba ve anne tel kısmında takılıp kalıyor ilk öğrenciden. Ortaokulda idare şifresiyle giriş yaptığım halde çekemedi verileri. Güncel chrome kullanıyorum.

12 Haziran Beta sürümümüz Telegram kanalımızda yayınlanmıştır. Stabil hale geldiğinde burada Fatih Hocam paylaşaçaktır. İyi Akşamlar.

meslek lisesi, veli bilgileri dışında problem yok, veli bilgilerini çekmiyor, teknik olarak denemedim (denedim, teknik de yapmıyor)

Son düzenleme:
Hocam şu an e okulda yapılan değişiklikler konunda bir değişiklik yapmadık. e-okul otursun güncelleme yapacağız.
en son sürüm(Beta) telegram gurubumuzda var. Onu deneyebiliriniz.

Geri