e-müfredat 1 onay eksik olursa?

Kodla Büyü

fiyong

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi akşamlar arkadaşlar benim değil ama eşimin e müfredat ile ilgili bir sorunu var. Branşı ingilizce ilçe zümre başkanı yapmışlar resen. e müfredat işlemlerini yapıyordu 114 adet öğretmeni ilçe zümresinde sisteme girdi. zümre kararlarını 113 tanesine onaylattı . Fakat bir öğretmen onaylamadı. Bu onaylamayan öğretmenin isminden başka elimizde bilgisi yok. İlçe yazı göndermiş bir an evvel zümrenin tamamlanması ile ilgili. Ne yapılabilir ? Bir fikri olan varmı bu konuda ?

öğretmene bir şekilde ulaşın onaylasın başka yolu yok.sonuçta bugün ona yarın size dünya böyledir o yüzden muhtemelen o gün mazereti vardı yada haberi olmadı söylenmedi ya da toplandığınız okulu bulamadı vs gibi nedenlerle iyi niyet olarak yaklaşın sonuçta çooooook önemli bir olay değil biliyorsunuz.

Hocam ilçe yada il mem'e sorun ya ordan öğrenirsiniz yada hiç sormadan önce google'a bulunduğunuz il veya ilçe o öğretmenin adı ve branşını yazınca muhakkak meb.k12.tr uzantılı sitelerden birinde ismi çıkacaktır. okul ile iletişime geçebilirsiniz. kolay gelsin.

Okul zümresi yaparken gündem maddelerini belirledim. "Listede olmayanı kaydet" kısmında müdür yardımcısının T.C. Kimlik numarasını yazarak eklemeye çalışsam da ismini bir türlü getiremiyorum. Nedeni bulamadım.

Sistem üzerinde onay vermeyen öğretmene mesaj gönder gibi bir seçenek vardı hatırladığım kadarıyla. Çalışıyor mu bilemiyorum ama oradaki seçenek kullanılabilir.

Hocam bende de oldu aynı problem. Bende ki fark şu onay vermeyen arkadaş özel okuldaymış. TC ile eklenebiliyor ancak arkadaş sisteme giremiyor. İlçedeki e-müfredat sorumlusu ile görüştüm tekrar toplantı oluşturdum ulaşabildiklerimi ekledim ve herkese onaylattım. Ancak bu şekilde çözülüyor malesef..

Geri