e konferans. volkan beyin sisteminde arıza olmazdı. sözde...

Kodla Büyü

hacksaydo

Aktif Üye
volkan bey kuşadasındaki seminerinde o kadar kendinden emin konuştu ki. işte benim sistemim şöyle çalışır böyle çalışır... benden bir arıza çıkmaz... bi arıza çıkarsa bunun sebebi sizdedir.yok elektrik kesildi falan filan anlamam lafları... sizi sorumlu tutarım vs..vs... dakka 1 gol 1... saygıdeğer bakanmızın konuşmasında daha kendi sisteminin elektriği gitti... :D daha ne diyeyim... :))

Bakanın ilk başta görüntüsü geldiğinde de bir sıkıntı vardı sanki. Ses yoktu ama gerilim hissediliyordu. Acaba sebebi neydi?

oda laptop kullandıgı ıcın bence elektırık gıtmedı sarjı bıttı :)= cunku kımse sıstemden dusmedı elektrık gıtse sıstem bızıde atardı bence

ee şimdi ne oldu peki? İptal mi yani konferans, yoksa devam ediyor mu? Benim bulunduğum ilde, ilçe milli eğitim müdürlerinin tamamı ilde toplanma kararı aldılar. İlçelerdeki konferanslar iptal oldu. GOnca hanım ve Şener bey nasıl böyle bir karar alırlar dedi ama İl Milli Eğitim Müdürünün emri deyince benim üzerimden sorumluluk kalktı :D

bir taş attım pencereye tık dedi. Anasıda çıktı kızım evde yok dedi vayy vaaayyy. şarkısı dolandı dilime ne hikmetse.

arkadaslar soz alan kısı ses sıstemını kapatsa yada kıssa sorun olmaz herkezın anfı sı acık malum konferans sıstemınden dolayı ama kendı sesınızde bogulunuluyor

Arkadaşlar biraz önce ilçe MEM'den aradılar. Yarın saat 13:00 de Milli Eğitim Bakanı okul müdürlerine yönelik seminer verecekmiş. Yarınki şube müdürlerine olan toplantı ne oldu diye sorunca ondan haberim yok cevabını aldım. Şimdi ne olacak. Bu konuda bilginiz var mı?

cgg*seco' Alıntı:
Arkadaşlar biraz önce ilçe MEM'den aradılar. Yarın saat 13:00 de Milli Eğitim Bakanı okul müdürlerine yönelik seminer verecekmiş. Yarınki şube müdürlerine olan toplantı ne oldu diye sorunca ondan haberim yok cevabını aldım. Şimdi ne olacak. Bu konuda bilginiz var mı?

degısıklık yok hocam sabah baslıyor sube mudurlerıne sadece bakan bey saat 13 te butun ıdarecılere konusacak sonra idarecıler gıdecek bız devam edıcez ekranı ıkıye bolup okey atasım gelıcek :)=

volkan bütün suçu bize atmaya çalışıyor sabahtan beri sorunların çoğu bakanlıktan bir ses yankı olayı bizden kaynaklandı. Suçlu kim moderatör

sebebı arkadaslar ses ın sısteme baglı olması sesı kısıp yada kapatıp sormalıyız

Bu iş çoook su götürür.

Peki arkadaşlar ne konuşuluyor ? Yeni, bizim bilmediğimiz bir şey var mı ?

çadır karıştı beyler 15 hazirandan sonra ekonferansçı bulurlarsa yaparlar...

şunu öğrenmiş olduk Avrupa ülkelerinde Türkçe dersi hariç diğer saatlerde 1-8 arası mat fen sosyal beden Din Kültürü derslerini az işliyomuşuz. Sadece Türkçe dersin fazlaymışız. Ayrıca Bakan şunuda söyledi kütüphanelerle bilgisayar labını aynı oda içerisine alın yani bizim branş adına fazla parlak değil. Sadece ttk başkanı 10 parmak klavye yazma dersi gibi bişey söyledi. O da kesin değil hala çalışılıyormuş seçmeli dersler için.

arıza sistemde değil mantıkta.

Sayın bakanı kafalamışlar! Yok şöyle ucuz böyle ekonomik .......................

Ucuz etin yahnisi bol olur diye boşuna söylenmemiş.

Hangi ülkelerde nasıl ve ne amaçla ve ne kadar süreli kullanılıyor bu sistem?

Bu sistemin idare et yöntemini geliştirdiği aşikardır. Ciddi bir araştırmada görülecektir ki, katılım %1 lere yakındır.

Uzaktan eğitimde davulun sesi uzaktan hoş gelir beyler!

Geri