Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

E-konferans modaratörü görevi adı altında SÜRGÜN!

Konu, 'MEB Projeler Sistemler Seminer ve Uygulamalar' kısmında e-konferans tarafından paylaşıldı.

1. e-konferans

e-konferans Seçkin Üye Seçkin Üye

Bir görevlendirme maduriyetiyle iligili olarak açılmış olan bu konuya cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Sonuç olarak devlet kurumlarında görev dağılımı yapan insanların, öncelikle kendilerini görevlendirme yaptıkları kişilerin yerine koyarak maduriyetin söz konusu olup olmayacağını düşünerek haraket etmeleri gerektiğini düşünmekteyim.

Bizler devlet memuru olarak ülke için yapılacak her hayırlı işte üzerimize düşen özveriyi yapma amacındayız. Saygılarımla.

2. mfacil

mfacil Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

volkan beyı ara o gereklı yerlere yanıtı verır hocam Gonca hanımda bu konuda cok ıyı yanıt verıyor

3. xsentius

xsentius Seçkin Üye Seçkin Üye

Eee hayır yapamam zor durumda kalırım vs. vs.demek yerine burada niye konu açıyorsun? Biz ne yapabiliriz size görevlendirenlere sizin yerinize ben mi hayır diyeyim :shock:

4. firtuna61

firtuna61 Seçkin Üye Seçkin Üye

dün bana da teklifte bulundular telefonla farklı bir şekilde anlattılar ben yazın tayin isteyip gideceğim dedim tamam o zaman dediler sizi yazamayız yani bu iş bir seferlik değil kalıcı olarak görevlendiriyorlar dikkat..

5. e-konferans

sn xsentius,

durumu izah etmeme rağmen, muhatap bulamadım ve oldu bittiye getirildiği ve zorunlu tutulduğum için buraya bu işin usulunu öğrenmek için bilgi almak için yazdım.

6. e-konferans

sn firtuna61,

kalıcı olduğu tahmin ettiğim için maduriyet söz konusudur.

7. xsentius

Hocam sendikanız var mı?

8. e-konferans

sn mfacil,

volkan bey ve gonca hanıma nasıl ulaşabileceğimi bilmiyorum.

9. e-konferans

Yok hocam.

10. xsentius

Bu konuyla ilgili yinede bir sendika avukatıyla görüşmenizde fayda var. Zorlama yapıyorlarsa bu adamlara zıt bir sendika seçin, yok tatlı dille siz bizim için değerlisiniz, sizin yardımınıza ihtiyaç var ıvır zıvır diyorlarsada onlara yakın bir sendika avukatıyla görüşün gerekirse sendikaya üye olun.

11. yeditepelim

yeditepelim Site Gezgini

ayakları yere basmayan bakana reklam için yapılmış bir proje. onlarca kişiyi kuşadasına götürdüler. şimdi sunu göndermişler al bu sunuya göre öğren işi sen yap diyorlar. madem bu iş sunu ile olacaktı neden o kadar adamı kuşadasına götürdünüz. karşında etli butlu canlı kanlı bir eğitimci olmadan ha trt 4 ten yayın yapmışsın ha adobe connetten yayın yapmışsın. bu yanlıştan bir an önce dönülmeli devletin parası boşa harcanmamalı

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal