E-Dream Fatih Ulusal Bilgisayar Proje olimpiyatı Durdurulmuş

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Devamlı takip ettiğim bir yarışma idi geçen dönemde katılmıştık bu sene yapılmayacakmış oysaki çok sağlam bir proje ile katılacaktık :(
Bu sabah sitesini ziyaret ettim ve bir index ile karşılaştım.

"2012-2013 eğitim öğretim yılında "E-Dream Ulusal Bilgisayar Proje Olimpiyatı"yapılmayacaktır."

cemaat neyi protesto ediyor şimdi. Yaptıkları lobilerle Erkek Teknik tarafından yapılan beceri yarışmalarının yerini aldılar ama şimdide yapmıyorlar? ilginç bir durum. Eminim geçerli nedenleri vardır.

Durmak yok E-bikoya devam :)

saygılar

Hocam ezelden cemaate karşıyımdır halada karşıyım ama 2012 olimpiyatlarına katıldım.Proje sunulurken bile juri girer girmez seni elediklerini gözlerinden anlıyordun.

son iki sene gümüş madalya kazandık ne okulun,ne benim ne de öğrencinin cemaatla alakası yok.

madem sizi elediklerini adamların gözlerinden anlıyordunuz da neden hazırlandınız developer hocam?

kendimden bilmesem şüpheye düşeceğim cemaatciler derece alıyor diye.ama iki senedir kazandık.cemaate girdim de benim haberim yok herhalde.

erkek teknikin yerini alabildilerse bu erkek tekniğin hatası.ilköğretim yadan normal liseler için bir tane adam akılllı bT yarışması yok.Bu açığı iyi kapıyorlardı.ODTÜ anlat okulunu fiyaskoydu hiçbir zaman beceremediler organizasyonu.adamlar site yapmaktan/güncellemekten acizler web yarılması düzenliyorlardı.öğrenciler için iyiydi iyi E dream.

bikaç öğrencim var hazırlandığımız ben de üzüldüm onlar da üzülecek.EBİKO ölçülerinde kapsamlı olursa artık oraya gönderiririz.

Kazananları torpille seçtiklerini söylemedim.Sadece küçümseyici bakışları var hepsi o ve bu bakışlar hazırladığımız projenin sebebiyle.Ha niyemi hazırlandık o küçümsedikleri projelerimize bir yenisini daha kattıkda ondan ama görülmemiş duyulmamış bir proje idi inanılmaz veritabanı sistemi güvenlik sistemi ve %100 değiştirilebilir panel.

Geri