e-akademi Temel Bilişim Teknolojileri Eğitimi cevapları :))

Kodla Büyü
Sanırım bitti.

Durum:Tam
Kümülatif Not:550/600
Sertifika: XXXXXXXX bir numara yazıyor.

Tüm aşamalarda tik işareti görüyorum. Başka yapmam gereken kaldı mı?
Bitirenler yardımcı olursa sevinirim.

Ayrıca soru cevaplarını paylaşanlara teşekkür ederim, çok işe yaradı.

ulu2000' Alıntı:
Sanırım bitti.

mebbis kişisel bilgiler bölümünde gözüküyormu ona bakın.

wertyu6' Alıntı:
ulu2000' Alıntı:
Sanırım bitti.

mebbis kişisel bilgiler bölümünde gözüküyormu ona bakın.

Gözüküyor, Teşekkürler.

Darısı başıma. Kaç kez izledim aynı saytları ama puan alamıyorum. Bende gözüküyor 150 puan aldınız diye kapatıp açıyorum hadiii tekrar başa dönüyor. Sinir oldum. Word 1i ancak bitirebildim. word 2 yalan oldu zaten. Bir püf noktası mı var bunun yoksa siz de defalarca mı denediniz?

gulogr' Alıntı:
Darısı başıma. Kaç kez izledim aynı saytları ama puan alamıyorum. Bende gözüküyor 150 puan aldınız diye kapatıp açıyorum hadiii tekrar başa dönüyor. Sinir oldum. Word 1i ancak bitirebildim. word 2 yalan oldu zaten. Bir püf noktası mı var bunun yoksa siz de defalarca mı denediniz?

Diyelim ki 16 aşama bitti, son devam sayfasını hemen kapatmayın, bir sonraki aşama için 10 dk. bekleyin mesela.
Hemen kapatınca, sisteme yazılmıyor sanırım. (Ben de öyle oluyordu.)
Biraz yavaş davranın hocam, sistem de yavaş kaydediyor zaten.

Bir de öyle deneyeyim hocam. Cevap için teşekkürler. Beklediğimi düşünüyordum ama demek ki çoook beklemem lazımmış.

word1de 150 aldım. Word2 de de sanırım ööle aldım. Tüm soruları doğru cevapladım çünkü. Ama işte hala 150 puan gözüküyorum. Wordü bitirip excele öyle bakayım dediğim için excele geçmedim henüz.

mebbis ten giriş yapınca e-akademi kısmında puan sıfır gözüküyor ama sistemde tamamladım herşeyi ??

word 2 ye geçemiyorum sürekli ön koşul karşılanmadı diyor 10 defa izledim word 1 i
testler sonra mı çıkıyor

Re: Temel Bilişim Teknolojileri Eğitimi cevapları :))

runalone' Alıntı:
yönetcilerin ne halde olduu belli bari bi yardımımız olsun garibanlara ağlayıp duruolar :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Arkadaşım biraz ayıp olmuyor mu? Ben 9 yıl meslek lisesinde öğretmenlik, atölye şefliği ve alan şefliği yaptıktan sonra 3 yıldırda idareciyim. Ne garibanız nede ağlıyoruz. Bazı öğretmen arkadaşların idareci düşmanlığını gördükçe şaşıp kalıyorum. Aynı gemideyiz arkadaşım ben batarsam sende batarsın, sen batarsan bende batarım. Birbirimize destek olacağımız yerde hakaret etmek bir öğretmene hiç yakışmıyor doğrusu...

arkadaşlar mebbis kişisel bilgilerden girince başlama ve bitiş tarihi yazmıyor ayrıca tamamlamadı yazıyor bu bilgiler daha sonramı güncellenecekj sistemden bütün dersler izlendi 590 /600 diyor sertifika no var ama mebbiste sıfır puan gözüküyor sizdede öylemi acaba daha dün tamamladım eğitimleri

esperadoz' Alıntı:
arkadaşlar mebbis kişisel bilgilerden girince başlama ve bitiş tarihi yazmıyor ayrıca tamamlamadı yazıyor bu bilgiler daha sonramı güncellenecekj sistemden bütün dersler izlendi 590 /600 diyor sertifika no var ama mebbiste sıfır puan gözüküyor sizdede öylemi acaba daha dün tamamladım eğitimleri

http://bigb.meb.gov.tr/www/iletisim.php

buradan mail atın

esperadoz' Alıntı:

Birkaç gün alıyor sisteme geçmesi hocam. Ben dersleri tamaladıktan bir hafta sonra mebbiste tamamladı diye gözükmeye başladı.

wertyu6' Alıntı:
esperadoz' Alıntı:

http://bigb.meb.gov.tr/www/iletisim.php

buradan mail atın
buraya mail atıncamı düzeltiyorlar. demekki sadece bende var bu sorun.

mdeniz06' Alıntı:
esperadoz' Alıntı:

Birkaç gün alıyor sisteme geçmesi hocam. Ben dersleri tamaladıktan bir hafta sonra mebbiste tamamladı diye gözükmeye başladı.

tamam teşekkürler hocam

tubilubba' Alıntı:
word 2 ye geçemiyorum sürekli ön koşul karşılanmadı diyor 10 defa izledim word 1 i
testler sonra mı çıkıyor

Arkadaşlar benimde world 2 ön koşul karşılanmadı diyor ve açmıyor. excel1-2 açıldı yaptım. world 2 nasıl açılacak acaba. akademiye@meb e mail de attım bilmiyorum bişey değişir mi?
Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

kimbazor' Alıntı:
tubilubba' Alıntı:
testler sonra mı çıkıyor

Arkadaşlar benimde world 2 ön koşul karşılanmadı diyor ve açmıyor. excel1-2 açıldı yaptım. world 2 nasıl açılacak acaba. akademiye@meb e mail de attım bilmiyorum bişey değişir mi?
Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Yok mu bilgisi olan?

Geri