e-akademi sorun

Kodla Büyü

formator5555

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İlimizde bir müdürmüzün durumu resimdeki gibi..word1 excel1 excel2 bitti göründüğü halde,word2 önceki eğitim alınmadı diyerek açmıyor..ekran görüntüsünü ekledim..lütfen çözüm bilenler paylaşsın arkadaşlar..

Ekli dosyalar

• adsız2.JPG
    adsız2.JPG
    104.3 KB · Görüntüleme: 1,930
  • adsız.JPG
    adsız.JPG
    98.1 KB · Görüntüleme: 1,928
birinciden mi başarısız oldun hocam bir dakika bekle benimde bitiyor word 1

5 dakika bekle biraz......

Hocam word1 bitti görünüyor..sorun burda.bitti demese yeniden dersi geçp yapacağım ama bitti dediği için düzeltme olmuyo ,bitti dedği halde de Word2 açmıyor..reme bakarsanız word1 bitti görünüyor

hocam ben şuan bitirdim word 1 i

word 2 açtı

saydadan çık tekrar gir düzelir belki

birde cevaplara full doğru mu cevap verdin yoksa yanlışın oldu mu

3 yanlış var..zaten bitmesin diye 3 yanlış yapmıştım 2 yanlıştan sonra..bu sefer dersi başarıyla bitridiniz dei baktım sayfada da bitti çek işareti var buna rağmen word2 yi açmıyor önceki ders bitirlmedi diye

formator5555' Alıntı:
3 yanlış var..zaten bitmesin diye 3 yanlış yapmıştım 2 yanlıştan sonra..bu sefer dersi başarıyla bitridiniz dei baktım sayfada da bitti çek işareti var buna rağmen word2 yi açmıyor önceki ders bitirlmedi diye

bitirdikten sonra devam et butonuna tıkla hocam ...belki açar ....

şuan word 2 başladı bende devam ediyor .....

word 1 ,word 2 , excel 1 bitti ... son excel 2 kaldı.... sorun yapmadı ...

senin 3 hatayı başarısız mı saydı acaba ?

bende de word1, word2, exel1 tamamını yaptığımız halde dün akşam sisteme girdiğimde hepsi sıfırlanmış durumdaydı. baştan yapmak zorunda kaldım. bu seferde word1 e girdiğimde soruların yerleri değiştirilmiş ve 1. sorudan sonra devam etmedi hiçbir şeye. bazı arkadaşlar mebsisin bazen çöktüğünü söylüyor. her zaman tekrar tekrar mı yapacağız. o kadar zamanımız yok. nedeni ne olabilir?

1hafta önce bitirdim..sonra bakayım dedim sıfırlanmış..geçen gün yine bitirdim mebbise işlensede bizde kurtulsak..ne biçim bir iştir bu...

hepsini tekrar izledim cevapladım ama mebbise işlenmemiş hala..neden acaba..varmı bu durumda olan..bitirip işlenmeyen

Ben de word ü bitirdim excel in de yarısındaydım, uzun zaman sonra bu gün baktım sıfırlanmış. İletişime geçeceğimiz kimse yok mu acaba?

arkadaşlar explorer i kullanın google chrome ile açılan oturumlar kaydedilmiyor diye biliyorum.hepsini explorerda yaptım hepsi kaydedilmiş.

bunların yapacağı e eğitim ancak bu kadar olur bizim müdürde eğitimleri bitirmişti hepsi silinmiş
bir daha uğraşacak uğraştıracak dolayısıyla. a..............Q.............K

sameture' Alıntı:
arkadaşlar explorer i kullanın google chrome ile açılan oturumlar kaydedilmiyor diye biliyorum.hepsini explorerda yaptım hepsi kaydedilmiş.

Ben de explorer ile yapmıştım uzun zaman girmeyince silinmiş :?

Geri