Eğitim Formatör olabilirsin formatör olamazsın....

Kodla Büyü

luthier00

Üye
Bu sınavla 50 üzerinde puan alabilenlere Eğitici Formatör olma hakkı verildi. Hadi bu güzel diyelim, neden bu sınavdan 50 alanlara normal formatör olma hakkı verilmiyor?

Bir de merak ettim, ilinizde ilçenizde görevlendirmelere kimlerin getirildiği resmen ilan edildi mi?

kocaeli de görevlere kimin getirildigine dair bi açıklama yok yada bana ole bi bilgi gelmedi

ama sınava girenlerden bazıları aranarak bir form doldurtturuldu ve gorevi kabul edip etmemdikleri soruldu..

resmi yazısı ise daha sonra gelecek ve goreve o zaman başlayacaksınız denildi.

luthier00' Alıntı:
Bu sınavla 50 üzerinde puan alabilenlere Eğitici Formatör olma hakkı verildi. Hadi bu güzel diyelim, neden bu sınavdan 50 alanlara normal formatör olma hakkı verilmiyor?

Bir de merak ettim, ilinizde ilçenizde görevlendirmelere kimlerin getirildiği resmen ilan edildi mi?

Sayın Hocam siz 50 ve üzerinde alanlardan bahsediyorsunuz ama geçen sene eğiticilik belgesi olanları bile formatör yapmadılar. Bu durum çok kötü fena.

Fakat bu sınav eğitici formatör seçme sınavı olduğu için eğitici olmak istemeyen ve bu sınava girmeyen formatörler var. Onlar ne olacak? Onlar sınava girmiş birisinden dezavantajlı mı olmalı?

Bu işlerin mantığını anlamak hakikaten güç... Kendi okulumdaki formatörlere önceleri ben yardım ediyordum, şimdi olmak istemiyorlar... benim de belgem yok ki ispatlayım bilgisayar bildiğimi...

formatör olmak için sınava ihtiyacınız yok eğer bilgisayar öğretmeni iseniz... görevlendirme başvuruları olduğu yaz ve kış dönemlerinden birinde başvuru yapmanız yeterli...

Geri