Eğitim Bir-Sen Meydanlara İnerse...

Kodla Büyü
Meydanlarda koyun gibi yürüyecekler...

Bu kadar haksızlığa karşı bu sendikadan istifa etmeyen öğretmenler sorunun bir parçası ve menfaatçi insanlardır. Sadece kendini düşünürler.

cehcah' Alıntı:
Müslüman uyuma...

Bu kafada olduğunuz için size göre müslümanlar ham hum şaralop götürüyorlar. Müslüman, hristiyan, yahudi, ateist, zedüşt ne olduğu önemli değil önce İNSAN olacaksın.

boss2' Alıntı:

Bu kadar haksızlığa karşı bu sendikadan istifa etmeyen öğretmenler sorunun bir parçası ve menfaatçi insanlardır. Sadece kendini düşünürler.
siz hala sendikaların hak savunduğunu düşünüyorsanız, herkesin mensubu olduğu partinin arkabahçesi olan sendikaya üye olduğunu farkedemiyorsanız, bence kendi sendikanızın menfaatini düşünerek bu mesajı atmışsınız demektir, ne kadar anlamamazlıktan gelsenizde, hayır sendikanın görevi hak aramaktır hangisi hakkımı daha çok ararsa ona giderim desenizde durum bundan ibarettir, sendikalar siyasetten uzaklaşmadıkçada durum bu şekilde kalacaktır.
Ayrıca bu konu gereksiz tartışmalara gebe olacağı için kapatılması gerekmektedir.

hastasıyız dede' Alıntı:
boss2' Alıntı:

siz hala sendikaların hak savunduğunu düşünüyorsanız, herkesin mensubu olduğu partinin arkabahçesi olan sendikaya üye olduğunu farkedemiyorsanız, bence kendi sendikanızın menfaatini düşünerek bu mesajı atmışsınız demektir, ne kadar anlamamazlıktan gelsenizde, hayır sendikanın görevi hak aramaktır hangisi hakkımı daha çok ararsa ona giderim desenizde durum bundan ibarettir, sendikalar siyasetten uzaklaşmadıkçada durum bu şekilde kalacaktır.
Ayrıca bu konu gereksiz tartışmalara gebe olacağı için kapatılması gerekmektedir.

bu yüzden de ben hep muhalif sendikaları tercih ederim. eğer sendika iktidarın yanındaysa çalışanın hakkından ziyade hükümedin menfaatine çalışır. Sendika muhalifse ortada bir haksızlık olduğunda gündeme getirir bir şey yapamasa da sesimizi duyurur...

cehcah' Alıntı:
AKADEMİA' Alıntı:
Yeeeee dirt meeeeeeeee yiz,

hepsini biz yiyecez. :puhaha:

Hafif bir tebessüm yeterdi be hocam, biraz fazla zorlamışsın :)

Hocam düşünsene sokaktaki kalabalığın böyle bağırdığını, sen hafif bir gülümseme ile mi geçiştirirsin. Ben şu cevabı yazarken bile hafif sesli gülüyorum. Bir de sokaktaki kalabalığı böyle bağırırken görsem :puhaha: :puhaha:

Geri