eğitici formatör öğretmen ne kadar alır acaba?

Kodla Büyü

L@-edri

Üye
arkadaşlar eğitici bilgisayar formatör öğretmenlik sınavına girip 52.900 puan aldım. görev alacak mısın diye sordular istemediğimi dilekçeyle belirttim ama merak ediyorum bu görevi kabul eden öğretmen için bu işin parasal avantajı var mı yokmu?

arkadaşlar türkçe öğretmeniyim okulumda satranç egzersizi yapıyorum toplamda kayıpsız 4 haftalık bir ayda 575 civarı ekdersim var.

ebitefoların verdiği kurs ve yol ücretleri bu işi yapmaya değer mi? işin yorgunluğu bir kenara...

110 ytl denge gidiyor şimdilik ne ekstrası kardeşim bakanlık sınav yapıyor aferin kazandın maaşını 100 lira azaltıyorum diyor. :)

Tazminatlarda düzenleme yapılacaktı, yapmadılar mı?
Okullarda 2-3 saat ders verilecekti, tazminattan faydalanmak adına.

yapsalar ne olacak bugün denge gider geri gelir yarın kırtasiye parası kesilir yarın derler siz derse girmiyonuz eğitim öğretim tazminatı da alamazsınız. aklı evvel çok ülkemizde. bu iş yapılmaz haziranda bırakmayan eşşektir hem de eşşoleşşek. hele bir de çapsız abidinler işin başındayken :)

ebfo45' Alıntı:
yapsalar ne olacak bugün denge gider geri gelir yarın kırtasiye parası kesilir yarın derler siz derse girmiyonuz eğitim öğretim tazminatı da alamazsınız. aklı evvel çok ülkemizde. bu iş yapılmaz haziranda bırakmayan eşşektir hem de eşşoleşşek. hele bir de çapsız abidinler işin başındayken :)

hocam yeni soruşturma yemek istiyorsun herhalde :D.
şaka yapıyorum kızmayasın... afyon'dan hasan'ında selamı var.

ebfo45 hocam şimdi senin moralini ben iyice bozayım. siz bu görevi ister hemen bırakın ister temmuzda bırakın, istersenizde bugünden itibaren 2-3-4 saat derse girseniz bilem bu 111 ytl parayı alacaklardır. nedeni ise basit çünkü daha önce derslere girmiyorduk ve adamlara göre bizlere bu paranın verilmemesi lazımdı. o yüzden ne olursa olsun bizden geriye dönük kesecekler bu parayı. ayrıca yerimize adam gelmeden de bize görevi bıraktırmazlarsada şaşırma. yoksa ayvayı yedik

birde bu konuyla alakalı memurlar net de danıştayın bir mahkeme kararını okumuştum ama şimdi bulamıyorum. o kararda diyorduki yanlış yapılan ödemeler en fazla 60 gün süreye geriye dönük talep edilebilir. Neden olarakda kimsenen aman benim aldığım parayı bir gün geri alabilirler mi korkusuyla çalışamayacağınn göstermişlerdi. o kararı bulursak sanırım sadece 60 günle kurtuluruz.

benim bu ayki maaştan kestiler. 30 hazirandan sonra kimse beni tutamaz bırakıom :)

bizdende kesildi üstelik farklı olsun diye bizim eğiticilikde gecen tüm sürelerde aldığımız denge tazminatlarını geri alıyorlar....yani mesele bir arkadaş var...17*110=1870ytl parası kesilecek bizdendehemen hemen aynı....Bazıları muhtelif noktalarına kına yakar artık...bizi tanıyanlar biliyor kimden bhsettiğimi....saygılarımla...bakalım yasal olarak mahkemeye gidiyoruz biz 4 kişiyizz...mahkemede arıcaz ..iş başa düştü...
saygılarımla...

Geri