DyNet Vista Sürümü

Kodla Büyü

ozkaan

Aktif Üye
Milli Eğitimden Dynet Vista diye yeni bir cd geldi. Yükleme yapmak istedim ancak kurulum bitti fakat dosyalar tam kopyalanmadı diye bir uyarı geldi.

Sizde böyle bir Cd aldınız mı. Aldınız ise sonuç ne.

walla hocam daha xp de dogru durust calıştıran yok ki vista ya bakalım :)

bizim daha cd lerimiz bile gelmedi :(

cexen' Alıntı:

Hocam lab Vista yüklü. Önceki gelen Cd ler çalıştı. Bunu niye yolladılar anlamadım. Bir açıklama yapanda yok.

:)

ozkaan' Alıntı:
cexen' Alıntı:

Hocam lab Vista yüklü. Önceki gelen Cd ler çalıştı. Bunu niye yolladılar anlamadım. Bir açıklama yapanda yok.

walla ne diyeyim hocam anlıyorum seni ilginç bi durum yapacak birşeyde yok

valla kopyalattık ogrencılerede dagıttık ama nafıle server ksımında bır halt goremıyorum lısteden secın dıyor o kadar baska bır sey yok bugun nasıl olduysa labda ana bılgısayrda server 6 gordum o kadar ondan sonra bır halt olmadı vıstaya da kurdum yıne bır halt olmadı ne yapacagız bılem ben bu ısı

Merhaba arkadaşlar;
sorunlu dyned te sorunlar hiç bitmiyor. Vista için , size ilginç gelecek ama geçen hafta yeni bir makina kurdum ve vistanın 64bit versiyonunu yükledim. elimde de dyned'in normal xp için olan cd si vardı ve deneme amaçlı vista yüklü makinaya kurdum. sistem mükemmel bir şekilde çalıştı ne takıılma var ne gecikme . (ama tabi bu makinada dyned kullanılmayacaktı o yüzden süper çalıştı) aynı cd yi çoğaltıp öğrencilerime dağıttım yaklaşık 50 kadar öğrencinin allah rızası için bir tanesi gelip hocam çalıştı dese ya, tok lanet olası program binbir türlü hata mesajları getirdi öğrenciler. yok arkadaşlar bizim ülkemizde sorunsuz bişi yok. sanırım sanko holding bu bağışı yaparken içinden derin bir ahh çekti. şimdi de biz bu ahın ceremesini çekiyoruz. boşuna dememişler öğretmenlik çileli meslek diye. al sana modern bir çile daha... :)

Böyle bir CD bize de yolladılar.Dosyalar kopyalanamadı diyor.Bir önceki seminerde CD vermişlerdi.Sanırım onun versiyonu 2.3 tü.

bizim lab xp ama bu adı geçen vista sürümlü dyned cd lerini bize de verdiler ne işimize yarayacaksa

SAYIN HOCALARIM
DYNET ÇALIŞMIYOR DİYE YAKINMANIZI KUSURA BAKMAYIN ANLAYAAMIYORUM.ŞUAN İTİBARİYLE DYNED MÜKEMMEL ÇALIŞIYOR.İNGİLİZCE DERSİNDE LAB DA ÖĞRENCİLERİMİZ KENDİEVLERİNDE COK RAHAT BİR ŞEKİLDE KLLANILIYOR.AŞAGIDAKİ LİNKTE ANLATLANLARI OKUYUP UYGULAR VE TAM YÜLEME YAPTIGINIZ BİR BİLGİSAYARDAKİ DYNED KLASÖRÜNÜ(SİZE VERİLEN CD Yİ DEĞİL)KOPYALAYP ÇOĞALTIR VEKURULUMLARIDA BURDAN YAPARSANIZ BİR BİLGİSAYARA DYNEDİ KURMAK 2 DAKKA BİLE ALMIYOR.

http://bilgisayarbilisim.net/dyned_cali ... 93-10.html

DYNED KURULUM RESİMLİ ANLATIM(VİSTA XP FARKETMEZ AYNI

www.banhiok.meb.k12.tr

Geri