DYNET Kurulumsuz son sürüm

Kodla Büyü
makbule geçer... bu hangi sürüm acaba sayın hocam, en son 2.6 vardı bende...

Bizim öğrenciler kullanıyor hocam. Hatta evinde pc-net olmayan 3-5 öğrenci her okul çıkışı gelip bt sınıfda çalışıyorlar maşallah. Okulun hesabından dyned managerı açıp baktım merakımdan. Yüzdeye vurursak eğer okulun %35 i falan girmiş yaklaşık olarak.

valla bizde de kullanan yok daha ama vızıltı yapan çok var, MEM'den yazı gelmiş, DYNED çalışmaları yapılsın, y.dil öğretmenleri uygulama yapsın diye, sanki DYNED benim işimmiş gibi hocam napcaz demeye başladılar. Ben bilmem karışmam programı kurarım bilgisayarlara güncellerim olur biter, DYNED'i kullanmayı bilmiyom anlamam dedim.
ben lab'a 2.6 sürümü kurdum geçen hafta, sonra güncelledim sistemi üzerinden, öğrenci de öğretmen de açıyor, çalışıyor. bi de sınıflar için yalançıktan mail ve şifre oluşturmayı gösterdim dün, sevindiler ing. hocalarımız, benim işim bitti DYNED'le falan ama elimin altında sağlam çalışanı bulunsun diye indiriyom bakalım.

bizim okulda kurulu dynedd ama geçen yıldan ingilizceciler daha kullanmadılar acaba bizim dyned sağlam çalışırmı hiç bilgim yok..

dosyada bir sıkıntı var galiba hocam hata veriyor :( benim dısımda bu dosyayı indirip sıkıntı yasayan var mı? netten indirdiğim tüm dyned prgramları hata verdi hiçbirini çalıştıramadım :(

Ekli dosyalar

• dy.png
    dy.png
    112.8 KB · Görüntüleme: 2,089
Geri