Dyned'in öğrenciye dağıtımı

Kodla Büyü

datatraveler

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bu dyned'i öğrencilere nasıl dağıtıyorsunuz?
cd şeklinde mi, flash şeklinde mi?

ben dvd'sinin kopyasını öğrenci flashlarına yüklüyorum ama baya meşakkatli oluyor. student mone diye bir şey var acaba sadece onu yüklemem yetiyor mu bilmiyorum.
Bilen, tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyorum. saygılar.

tsigalko' Alıntı:
arkadaşlar bu dyned'i öğrencilere nasıl dağıtıyorsunuz?
cd şeklinde mi, flash şeklinde mi?

ben dvd'sinin kopyasını öğrenci flashlarına yüklüyorum ama baya meşakkatli oluyor. student mone diye bir şey var acaba sadece onu yüklemem yetiyor mu bilmiyorum.
Bilen, tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyorum. saygılar.

Student Mono yeterli hocam. DVD yi çoğaltmanıza gerek yok. Eğer akıllı tahtalar varsa onlara setup ı bırakın. Flash bellekleriyle alsınlar oradan.

arkadaşlar cd'yi nero ile kopyalamak isterken "Üzgünüm,bu geçerli bir Nero disk kalıp dosyası değil!" hatası veriyor. yukarıda bahsedilen student mono dosyasını da bulamadım. yardım please?

evet bu linki biliyorum. sanırım en mantıklısı bu olacak. web sitesine de duyurusunu attık mı tamamdır.

Ben öğrencilere şifre dağıtmak için excelde güzelce bir liste fiş hazırladım. kullanıcı adı ve şifrenin yanına küçük bir yandex e yönlendiren bit.ly linki koydum.

Ama Tüm cd olduğundan insanlar 1.5 gb indiremiyorlar tabi ki. En iyisi ben de sizin gibi yapayım. web siteden kurulum tarifli daha uygun oluyor.

Geri