dynedde sorun var

Kodla Büyü

kyibo

Üye
dyned kurulumunu yaptım.denemek için courseware kısmından giriş yaptım. "bu eğitim yazılımındaki tüm dersler eğitmeniz tarafından kilitlenmiştir." diye bir uyarı çıkıyor.kurulum sırasında yanlış yapılan birşey mi var acaba.bunu nasıl düzeltebilirim.

1. yonetici $ifresi ile records manager dan giri$ yapacaksiniz.
2. siniflar listesinden girmeye cali$tiginiz ogrencinin bulundugu sinifin icine gireceksiniz.
3. sinif listesi gorunurken butun sinifi ctrl+A ile tutup ustte "tum kurslar" yazan yere girecek, hangi kursu cali$acaklarsa onu sececeksiniz.
4. yine ctrl+A ile tum sinifi secip "duzenle" ye girecek ve sagdan istediginiz uniteleri acacaksiniz.

kolaylar gele.

HOCAM RECORDS MANAGERDAN ÖĞRETMEN GİRİŞİ YAPIYORUM OKUL KODU VE ŞİFREYİ GİRİYORUM FAKAT ŞİFREYİ KABUL ETMİYOR...NEDEN ACABA

işte ekrana şu görüntü geliyor..şifreler doğru ama :( :(

Ekli dosyalar

• dynedddd.rar
    16.9 KB · Görüntüleme: 38
blue 123
siz yonetici $ifresi ile mi giriyorsunuz ogretmen $ifresi ile mi?

ogretmen $ifresi ise ve yonetici siz degilseniz ya da yonetici $ifresini bilmiyorsaniz, records manager a ilk girdiginizde okul kodu ile birlikte yoneticinin size verdigi grup $ifresi ile girmeniz gerekiyor.

daha sonra siniflarin listesi geldiginde sinifiniza giri$ yaparken o sinifa atanmi$ ogretmen $ifresi kullanilacak.

eger yonetici iseniz ve yoneciti $ifresi ile giri$ yapamiyorsaniz $ifreniz hatali demektir.

yonetici iseniz ama ogretmen $ifresi ile girmeye cali$iyorsaniz da, once yonetici $ifresi ile programa girmeli, okulun adinin gorundugu ilk ekrandan "duzenle" oradan da "$ifreler"e girip bir grup $ifresi olu$turmalisiniz.

ana bilgisayara arkadaslar dyned programını kurdum.ve guncellemelirı yaptım daha sonra oğrenci pclerıne yuklemek ıstıdım ve geçen forumda arkadalardan birisi oğrenci pclerıne tek tek kurmanıza gerek yok dedı sadece ana pc dakı C-prog. files-Dyned klosorunu alıp dığer pclere yuklemenız yeterlı olur dedı. yaptım ve su hata çıktı .acaba ben mı yalnıs bıseyler yaptım bakarsanız sevınırım gonderıyorum.

bole yapabılırmıyız veye tek tek mi kurmam gerekıyor

hata

Ekli dosyalar

• dyned.JPG
    dyned.JPG
    21.4 KB · Görüntüleme: 677
merhaba ben records maneger da kaydedemedim bi türlü öğrencileri bu yüzden coursebook a giriş te yapamıyorumm şifremi giriyorum ama hiç bir tuş aktif deil bu listeleri nası eklicem ben yardımcı olursanız memnun olurum bu arada laptopa yükledim cd yi bunun bi etkisi olabilir mi lütfen yardımmmmm :cry:

BENİMKİ EVDE ÇALIŞIYO OKULDA ÇALIŞMIYO. YÜKLEME İÇİN AYNI İŞLEMLERİ YAPMAMA RAĞMEN :lol:

Geri