dyned server çalışıyor mu?

Kodla Büyü

bosvernapcan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar 2 gündür DYNED girmeye çalışıyorum ama server da hata veriyor? Siz de durum nedir acaba?

Aynı anda 8 bilgisayardan Dynede girince server hatası veriyo. Altyapıları mı bozuk nedir? Zaten adam gibi bi iş yapıp çalıştırabilselerdi şaşardım.

hocam bizim okulda da oluyor ara ara ama son bir haftadır bir sorun çıkmadan girebiliyoruz

dün 20 bilgisayardan aynı anda girdik ve 40 dk boyunca sorun çıkmadı

hocam bende eksik bi sınıf vardı onu ekleyeyim dedim bağlantı hatası veriyor 2 gündür ugraşıyorum olmuyor

şuan da dersteyiz dyned yapıyoruz dersin başında hata verdi önce kayıt yöneticisiyle ilgili ama şuan 20 bilgisayarın hepside giriyor...

arkadaşlar ben mebin internetinden bağlanmaya çalıştığımda çalışmıyor.Ama kendi bilgisayarımda extradan okul için aldığımız internet hattından bağlanabiliyorum.Acaba mebin internet hattından kaynaklanan bir sıkıntımı var.

Beni hasta etti bu dyned. Allah onu başımıza musallat edeni bildiği gibi yapsın. Bende öğrencilerde çok fazla sorun yok ama record manager 2-3 gündür sorunlu,bi giriyor bi düşüyor.

3 gün önce meb internetinden çok yavaştı dyned. normal hatta ise süper hızlıydı..

2 gün önce de meb internetinden hiçbir şekilde bağlanamadık. server status: ok yazıyordu utanmadan :)

dün ve bugün denemedim.

ne dynedmiş yaa sorun hep sorun bende dyned yüzünden baştan formatladım pcleri bir giren bidaha giremiyordu ama formattan bu yana sorunumuz yok girebiliyoruz server da arada öle tutukluk yapıyor girilmiyor filan ama birkaç kere üst üste deneyince giriyor.

dyned sunucusuna yine bağlanamıyor diyor interneti kontrol edin diyor ama internet gayet iyi şuan. Mebin internetini kullanıyoruz ama diğer sayfaları çok güzel açabiliyorken dyned neden sorun yaratıyor anlamadım gitti. kapalımı acaba server?

hiç cevap veren olmamış :) dyned o gün çalışmamıştı ve bir iki gün daha düzgün çalışmadı. okulun son haftası biraz idare edecek durumdaydı bir iki makina giremiyordu ama onlarda bir kaç denemeden sonra girebiliyordu. haftaya yeni dönem başlıyor bakalım bu dyned yine başımızı ağrıtacakmı...

Geri