Dyned Kurulumu yardım

Kodla Büyü

ozkanozen

Aktif Üye
Herkese merhaba,
Uzun zamandan sonra yeni görev yaptığım okul idaresi tekrardan dyned yüklememi istedi. uzun zamandan beri kullanmadığım için yüklemenin tümü hangi modüllerden oluştuğunu bilmiyorum.

İnternet sitesinden türkiye resmi okul sürümünü indirdim.
öğrenci girişi yapıp "English for success" ve "first english" güncellemesi yaptım ancak kilit işaret görünüyor.
dyned programının toplam boyutu 1.1 GB olarak görünüyor. yüklediğim sürüm doğru mu ? Kusura bakmayın 35 akıllı tahtaya yükleme yapacağım için sonradan ayrıca uğraşmak istemiyorum.
dyned records manager adında bir program var onu da yüklemem gerekiyor mu ?
dyned.jpg

Hocam öncelikle sınıfları oluşturun, öğrencilere e-posta ve şifre verin. (dyned kayıt yönetimi sitesi.. detaylar için bakınız: http://tokat.meb.gov.tr/www/dyned-dokumanlari/icerik/1147)

Sonrasında student.exe yi indirip kurun. Quick Time programının yüklü ve güncel olması gerekiyor. Yüklü değilse sistem kendisi kuruyor.
Daha sonra bu programı çalıştırıp öğrenciler e-posta ve şifreleriyle giriş yapacaklar..

Siz Records Manager programıyla (bu programı masaüstündeki student.exe yi sağ tıklayıp dosya konumunu aç deyip ulaşabilirsiniz) öğretmen e-posta ve şifresiyle girip oluştrduğunuz sınıflara tıklayıp listeyi seçin. (sınıfın tümünü seçin) sonrasında yukarıdaki menülerden birinde Placament Testi yani yerlerştirme testine girmelerini sağla seçeneği var.. Onu seçip sınavı hazırlayın.

Öğrenciler student.exe ile oturum açtıktan sonra Placement test kilidi açılacak ve sınavlarını yapacaklardır.

sorunuz olursa özelden yazın konuşalım.. İki haftadır uğraşıyorum Dyned Uzmanı oldum :)

arkadaslar sabahtan beri kaç tane şifre programı denedım aynı uyarıyı veriyor. doldurulması geren alan. ne yapacagımı bilemz oldu. yardımcı olursanız çok sevinirim. okulum oldukça kalabalık ve hiç bir şey yapamadım

Şifre üç haneli olmalı,e-posta kısmında türkçe karakter kullanılmıştır ya e-posta adresinin sonunda boşluk kalmış olabilir kontrol edin hocam

Geri