Dyned Kayıt Yönetim Sistemi

Kodla Büyü
eba dynedi desteklemediği için kendi kayıt düzenleme alt yapılarını kuracaklardı. hatta haberi geçen ay gelmesi gerekiyordu ama malum anca gelmiş. dyned yeniden hortladı yani anlayacağınız.

Hocam idare yapmış. Ben de programı yükledim. Öğrencilerin girmesi için hazır.

arkadaşlar bakanlıkta sanırım "DYNED LOBİSİ" var yoksa bu kadar ısrarın başka anlamı olamaz.

Bu kadar uzuuuun adresi alan acemi galiba dyned in başındaki kişi. Çünkü tutmuyor. Liselerdeki dil sınıflarında sahiplenilir ve işe yarar belki. Diğerlerinde olmuyor olmuyor olmuyor.
Site paylaşımı için teşekkürler bu arada. Bi bakalım

Hocam Excel toplu girişte sıkıntı veriyor sistem ad e posta şifre ama içeri attığında ad ile şifrenin yeri değişik oluyor kayıt olmuyor nasıl çözdünüz siz

Sisteme bilgi girişi yapan arkadaşlar nasıl yaptınız. Mozilla ile giriyorum. Öğretmen bilgilerini düzenledim kaydetmedi.Excell öğrenci ekleme pasif.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    169.4 KB · Görüntüleme: 2,830
Meb'in dyned'e olan aşkını kelimelerle ifade etmek imkansız. Birde güzel olsa içim yamayacak.

Buralp86' Alıntı:
Hocam Excel toplu girişte sıkıntı veriyor sistem ad e posta şifre ama içeri attığında ad ile şifrenin yeri değişik oluyor kayıt olmuyor nasıl çözdünüz siz
Hocam ilk satırda ki sütunlara sırasıyla "adı soyadı e-posta şifre" yazın . düzeliyor.

aybr' Alıntı:
Sisteme bilgi girişi yapan arkadaşlar nasıl yaptınız. Mozilla ile giriyorum. Öğretmen bilgilerini düzenledim kaydetmedi. Excell öğrenci ekleme pasif.
Bende de aynı sorun oluyordu, sınıfı komple silip, tekrar yeni sınıf oluşturduktan sonra toplu öğrenci kaydı yapabiliyorsunuz.

Arkadaşlar ile yükleme butonu pasif nasıl yükleyeceğiz excell dosyasının tut sayfa üzereine bırak olmaz herhalde. Excell Tablosundan Öğrencileri Kaydetme butonu pasif tıklayamıyorsun. Öğretmen bilgilerini güncelleyip kaydediyorum.Sayfayı kapatıp acınca bilgiler gitmiş oluyor.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    192.4 KB · Görüntüleme: 634
  • 2.jpg
    2.jpg
    168.4 KB · Görüntüleme: 626
  • 3.jpg
    3.jpg
    158.7 KB · Görüntüleme: 623
Hocalarım bende sınıfları kaydettim biröğrenci şifresiyle giriyorum ancak bu eğitim içeriği eğitmeniniz tarafından kilitlenmiştir diyor. Dyned record managerdan kiliti açmak için girdiğimde herhangi bir yer göremedim. Daha önce bbnete bunu yazan hocalarım olmuş ancak önerdikleri çözüm yolunu dyned record managerda göremedim.

aybr' Alıntı:
Arkadaşlar ile yükleme butonu pasif nasıl yükleyeceğiz excell dosyasının tut sayfa üzereine bırak olmaz herhalde. Excell Tablosundan Öğrencileri Kaydetme butonu pasif tıklayamıyorsun. Öğretmen bilgilerini güncelleyip kaydediyorum.Sayfayı kapatıp acınca bilgiler gitmiş oluyor.

Hocam önce sol menüden sınıf seçmelisin. Sınıf seçtikten sonra aktif oluyor.

paradox99' Alıntı:
aybr' Alıntı:

Hocam önce sol menüden sınıf seçmelisin. Sınıf seçtikten sonra aktif oluyor.

Malesefe Hocam sınıfta seçili olmuyor. ve de öğretmen bilgilerinide kaydetmiyor.

Ekli dosyalar

• 4.jpg
    4.jpg
    189.7 KB · Görüntüleme: 577
ben excell den ekledim hocam. tarayıcı değiştirerek deneyin diyeceğim ama hepsini denemişsinizdir.

yildizbote' Alıntı:
Yönetici şifresini nerden alıyoruz

Okulun mebbis anasayfasında girdiğin zaman Orta kısımdaki duyuruların altındaki takvimin altında Dyned Şifresini öğrenmek için tıklayın butonu mevcut hocam.

Geri