DYNED İLK KURULUM VE KAYIT

Kodla Büyü
tşk

çok hoş hazırlanmış ellerinize sağlık biz ilk girişte prob yaşamıştık
kullanıcı adınını arkasına @adı.com eklenmeyecekmiş

bu dyned yine biz bilgisayar öğretmenlerinin başına patlıycak gibi görünüyor ya hayırlısı olsun...

bu arada paylaşımın için teşekkürler hocam.

evet cd yi burdan indirdim. gayet güzel çalışıyo. Ya bu dyned eğitimleri ingilizce öğretmenlerine verilmiş bizde. Bilgisayarcılardan katılan var mı merak ediyorum.

Rica ederim arkadaşlar,yararlı olabildimse ne mutlu bana...Sunuyu bana gönderen ganiabim'e saygılarla...

Arkadaşlar sendspaceden dosya silinmiş elinde sunu olan varsa rapidshare yada başka bir şekilde upload edebilirmi? teşekkürler

Arkadaşlar eski konuyu hortlattığım için kusura bakmayın bu sene 15+1 lab'a dyned kurmam gerekiyor. Burada paylaşılan dyned kurulum ve kullanım sunusunu paylaşabilirmisiniz?

Bu seneki seminer açlışması içinde Dyned ile ilgili bir çalışma var. Bilgisayarlara kurulması gerekiyor falan deniyor. Bu konuda çalışma yapan var mı? Lab.ı olmayan arkadaşlar o konuyu nasıl hazırlıyorlar?

Arkadaşlar sunuyu indirebilenler başka bir siteye upload edebilirmi acaba. Verilen Adres yayın hayatına son vermiş. Şimdiden teşekkürler.

Geri