DynEd çalışmıyor, sorunlu diyenler!

Kodla Büyü
HDX ARKADAS DIGER YAZILARDA SORUNUN CEVABINI VERMIS.
(internet baglantısı yok hatası)

hocam "dyned" dosyasındaki "records" yapılandırma ayarı dosyasını açın
içindeki
mone.tr1.records.dyned.com

olan satırlara bakın eğer " tr1" yazıyorsa silin

mone.records.dyned.com

haline getirin ve tekrar güncelleme yapın bir deneyin ...
benim dyned hç güncelleme yapmıyordu düzeldi

2 günden beri ne güncelleme yapıyor , ne courseware ne de records menager açılıyor. Umarım Meb te birileri çalışıyordur bu problemi çözmek için

Minimum System Requirements for Clients

All systems require:

640x480 graphics
Thousands of Colors
16-bit Sound card and microphone
Speakers or headphones
Headsets are recommended in lab environments
4x CD-ROM

ÇALIŞIR YANİ!

Ama muhtemelen bunalım geçirtir insana!

: )

Deneyimlerinizi yazarsanız, benim de bir kaç öğrencim var yaklaşık konfigürasyona sahip!

Ufff...

Arkadaşlar merhaba...

Ne güzel çocuklar hevesli hevesli çalışıyorlardı! Çok sıkıcı bir durum! Kurana dek eziyet, kurduktan sonra başka...

En azından server'da sorun olup olmadığını görebilsek ne olurdu sanki. Üstelik ilerleyen yıllarda tüm okullara zorunlu hale geleceği söylenen bir sistem şu anda bu haldeyse önümüzdeki seneyi düşünmek bile istemiyorum.

Sonuç: Hevesimiz kursağımızda kaldı!

DynEd de benim sorunumda şu:
records manager dan giriş yapmaya çalışırken kayıt yöneticisi bilgisayarı seçin diyor.Bu durumda ne yapmalıyım.şimdiden teşekkürler.

selam. ben dynedi yükledim fakat dedıgınız herşeyi yaptım.
güvenlik duvarını kaldırdım. tr1 leri sildim recordsdaki ama yine yine...
benim sorunum güncellemeyle ilgili güncelleme yapmıyor. şifre ekranını zar zor çıkarttım ama şifreyi yazdıktan sonra internet bağlantı ayarlarınızı kontrol edın dıyor sabahtan beridir uğraşıyorum lütfen yardım edın..

casconee hocam sağda altta kayıt yöneticisi penceresi var orda server 6 Ankara Turkey i seçeceksin

evt kesinlikle bu dyned ömrümü yedi.geçersiz şifre uyarısına bir türlü çözüm getiremiyorum.Nasıl halledicem bu sorunu ben yaa :(

gureba' Alıntı:
casconee hocam sağda altta kayıt yöneticisi penceresi var orda server 6 Ankara Turkey i seçeceksin

hocam herhangi bir server seçmeye izin vermiyor.O dediğiniz yer kilitli.herhangi bir seçim yapamıyorum.

ya bu dynedi kurduk açamıyoruz static die bir hata veriyor hatanın neden verdiğini bulduk ama nasıl yapamacığımızı bilmiyoruz launchw.exe ... dosyalarını internet erişim iznini verin dior nasıl veriliyor bu erişim izni bileniniz varsa yardım edermisiniz kaç gündür uğraşıyoruz kuramadık

casconee
coursware çalıştırılırken CTRL basılı tut, server değiştirme açılıyor

Geri