DynEd çalışıyomu arkadaşlar?

Kodla Büyü

erkut55

Site Gezgini
sadece benim bilgisayarlarımdamı sorun var yoksa siz dyned e girebiliyormusunuz?
ben bağlanırken sürekli sorun var bu aralar...
2gündür giriş yok
varmı sizde de böyle bi durum?

arkadaşlar bu dyned e özen gösterin bakın müfettişler geçen gün bizim okula geldiler özellikle incelediler haberiniz olsun

RECORDS MANAGER DAN GİRİŞ YAPIYORUM OKUL KODU VE ŞİFREYİ GİRİYORUM ama ŞİFREYİ KABUL ETMİYOR :!: bende kac haftadır ugrasıyorum hep aynı çıldırtıyo bazen :!:

walla bende çalışıyor...bir sorun yok şimdilik sınıfları girdim bitti sayılır.....

bişiy sorucam dyned i kurduktan sonra kısayol dan mı calıştırdınız yoksa C den records manager den mi :?:

ben de hala halledemedim kurdum programı ama
tek güncelleme problemi bende var anlaşılan
20 pc den 16 sı güncellenmiyo... başka niye kimsenn başına gelmemiş bu onu anlamadım..sistem bir süre sonra atıyosa başka niye kimseyi atmıyo ?? uff

Arkadaşlar bende kayıtları yaptım, sadece bir iki sınıfa dersleri açmayı unutmuşum bir haftadır Dyned i açamıyorum sürekli hata veriyor.

yani "erkut55" hocam sizinle ilgili bir problem değil bu

Öğretmenlerim ben 6. sınıf öğrencisiyim. Dyned Courseware programına giriyorum ama hata veriyor. Bizim sınıfımızda kimse DyNed'i çalıştıramadı. Lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim! :cry: :cry:

ARKADAŞLAR birçok okula bilg. lab. kuran EXPER DATA teknik servisi Bursa B2 bilisim Firmasından elemanlar (0224 2518646) Lab da DYNeD için İNTERNET bağlatılarının yetmediğini söylüyor.

DYNED ÇALIŞMIYOR 3 GÜNDEN BERİ.connecting to internet diyor.sonra açılmıyor.

slm arkadaşlar
benim evimdeki ve okuldaki bilgisyarlarda da iki gündür dyned baglantısı yok...anlasılan merkezdeki serverlerde bi sorun var bekleyelim görelim

iki gündür bende giremedim sisteme internet bağlantısı olduğu halde kontrol edin diyor daha kaydedilecek sınıflarım var bıktım artık bu sorunlu işten hiç düzgün çalışmazmı bu program yaa :x

Geri