DYK ücretlerini geri isteniyor.

Kodla Büyü

efe83izmir

Site Gezgini
Arkadaşlar DYK ücretini sen kurs açamazsın diyerek geri istiyorlar, bu dönem DYK açan var mı??? size açamazsın dersiniz kaldırıldı denildi mi?

İlçeye bağlı hocam. Bizim buradaki ilçede kimi bilişimciler açmışlar.

memurlara sehven ödenen bu paralar 60 gün içinde alınamazsa bir daha geri istenemiyor. Bir keresinde 50 gün sonra müdür böyle bişey talep etti . Tamam hocam ben bir arastırayım dedim arsştırdım öğrendim. AMA çoktan 60 günü geçmişti.Zaten hakkım olan bir paraydı aynı sizinki gibi. müdür beni sayıstay gene alır senden falan filan korkuttu ama ben ödemedim.

Anlayamadigim bu ayin ekdersine yaticak nisan basi yani ilk kurs ekdersi.Ben yazan arkadasi anlamadim

merhaba uzerimde bt rehberlik görevi var hafta ıcı 3 gun 15.10-16.40 arası dyk yapıyorum il genelinde bilgisayar ortamında bilgi yarışması için görevlendirildik bu görevden dolayı dyk kursuma gelen yarışma gunleri var ucret kesilme olurmu? yada olmaması için ne yapmalıyım

bombacı mülayim' Alıntı:
memurlara sehven ödenen bu paralar 60 gün içinde alınamazsa bir daha geri istenemiyor. Bir keresinde 50 gün sonra müdür böyle bişey talep etti . Tamam hocam ben bir arastırayım dedim arsştırdım öğrendim. AMA çoktan 60 günü geçmişti.Zaten hakkım olan bir paraydı aynı sizinki gibi. müdür beni sayıstay gene alır senden falan filan korkuttu ama ben ödemedim.
:+1:

ozgetas_manisa' Alıntı:
merhaba uzerimde bt rehberlik görevi var hafta ıcı 3 gun 15.10-16.40 arası dyk yapıyorum il genelinde bilgisayar ortamında bilgi yarışması için görevlendirildik bu görevden dolayı dyk kursuma gelen yarışma gunleri var ucret kesilme olurmu? yada olmaması için ne yapmalıyım

Nobet, egzersiz ve dyk fiilen yapildiginda odenir. Fiilen yapmadiginizda odeme yapilmasi mumkun degildir. Odeyen okullar oldugunu biliyoruz fakat yanlistir. Bir arastirma durumu olusursa faizi ile geri istenir. Gorevli izinli olmaniz birseyi farkettirmez. Sadece gorevli izinli oldugunuzda girdiginiz ders yuku kadar yapmis sayilirsiniz.

efe83izmir' Alıntı:
Arkadaşlar DYK ücretini sen kurs açamazsın diyerek geri istiyorlar, bu dönem DYK açan var mı??? size açamazsın dersiniz kaldırıldı denildi mi?

Hocam kurs açamazsın diyorlarsa onay vermedikleri kursun ek dersini nasıl ödediler size biraz açar mısınız sorununuzu?

efe83izmir' Alıntı:

hayır hocam tabikide öyle bişi yok.. idarecin kendi kafasına göre söylüyor sanırım.. ben 27-28 şubatta yaptığım kursun parasını aldım bile... anlamıyorum bu idarecilerin bizim dersimize olan yaklaşımını.. Bedenden, resimden, müzikten açılırken kimse bişi demiyor.. Adalet mi bu be.

Ne günlere kaldık ey gazi hünkar,
Katır mühürdâr oldu eşek defterdâr.

Yukarıdaki söz her şeyi anlatıyor hocam. İş bilmeyen insanları hak etmedikleri yerlere geldikçe başımıza daha neler neler gelecek bakalım. Size kurs başvurusu açmışlar, öğrencilere açmışlar, öğrenciler seçmiş, okul onaylamış, ilçe onaylamış,kursunuz fiilen başlamış ve ders işlemişsiniz. Eeeee sonra efendim siz kurs açamazsınız!!! Eeeeee paraları geri ödersiniz!!! Kaldırılan derse bu kadar işlem nasıl yapıldı diye sormuyor musunuz siz bunlara hocam? Bilmiyorlarsa yapmasınlar bu işi. Ağzının üstüne pabuçla vurasım geliyor yemin ederim.
Bal gibi de açarız efendi... Çatır çatır hem de.

Geri