Dyk da Okul Müdürüne takılan arkadaşlar?

Kodla Büyü

Usagi

Üye
Arkadaşlar okul müdürü kurs acmamızı istemiyormuş. Böyle bir durumda nasıl bir yol izlemeliyiz. Kendi kafalarına göre açmama yetkileri var mı? Siz neler yaptınız?

2 yıl önce aynı durum oldu ve acamadım.
kısmet 3ay sonra müdür yrd olma imkanı geldi oldum ve şimdi her branş açabiliyor.

Müdürlerin okulu babalarının çiftliği gibi kullanmalarına tahammül edemiyorum. O kadar uğraştılar kursumuz açılsın diye şimdi de müdürler sorun çıkarıyorlar. Bimere sikayet etmeyi bile düşünüyorum. Ne halleri varsa görsünler..

Usagi' Alıntı:
Müdürlerin okulu babalarının çiftliği gibi kullanmalarına tahammül edemiyorum. O kadar uğraştılar kursumuz açılsın diye şimdi de müdürler sorun çıkarıyorlar. Bimere sikayet etmeyi bile düşünüyorum. Ne halleri varsa görsünler..

hakli iken suclu olursunuz. mudurun buna yetkisi yok bildigim kadari ile. okula dilekce verin, olumsuz cevap ile ilceye gidin. silsileyi takip etmezseniz basiniz agrir.

Kursunuza gelmek isteyen en az 10 öğrecinden dilekçe alın. o dilekçeler ile okula müdürlüğüne başvurun. kursu açamamakta ısrar ederse size verilen cevap ile silsile yolunu takip etmek koşuluya bakanlıağa kadar gönderin.

Geri