Dualarınızı bekliyorum

Kodla Büyü

bilisim43

Aktif Üye
Arkadaşlar annem ağır zatüre nedeniyle yoğun bakımda tedavi görüyor. Allah rızası için dua eder misiniz. Elinden gelenler Yasin-i şerif okurlarsa çok sevinirim. Allah şimdiden hepinizden razı olsun.

Allah acil şifalar versin. en kısa sürde sağlığına kavuşur inşallah.

Sayın hocam... Rabbimden acil şifalar diliyorum... İnşallah iyileşir, sağlığına kavuşur, yeniden bir arada olursunuz... Rabbim Şafi ismiyle şifalar eylesin.......

Allah Acil Şifalar versin. İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur. Şafi Allah.

Allah acil şifalar versin annenize ve şifa bekleyen herkese.

BİRİNCİ DEVÂ Ey biçare hasta! Merak etme, sabret Senin hastalığın sana dert değil, belki bir nevi dermandır Çünkü ömür bir sermayedir, gidiyor Meyvesi bulunmazsa ziyan olur Hem rahat ve gafletle olsa, pek çabuk gidiyor Hastalık, senin o sermayeni büyük kârlarla meyvedar ediyor Hem ömrün çabuk geçmesine meydan vermiyor, tutuyor, uzun ediyor Tâ meyveleri verdikten sonra bırakıp gitsin

İKİNCİ DEVÂ
Ey sabırsız hasta! Sabret, belki şükret Senin bu hastalığın, ömür dakikalarını birer saat ibadet hükmüne getirebilir Hastalıklar, musibetler vasıtasıyla musibetzede aczini, zaafını hisseder, Hâlık-ı Rahîmine sığınır, yalvarır Hâlis, riyâsız, mânevî bir ibadete erişenlerden olur Evet, hastalıkla geçen bir ömür, Allah'tan şikayet etmemek şartıyla, mü'min için ibadet sayıldığına sahih rivayet vardır Senin bir dakika ömrünü bin dakika hükmüne getirip, sana uzun ömrü kazandıran hastalıktan şikayetçi olan değil, teşekkür et

Sayın hocam , rabbim şifa verir inşallah . Belli ki Rabbim Şafi ismini göstermek istiyor . İnşallah en kısa zamanda zahmeti gider , rahmeti kalır.
Büyük geçmiş olsun...

MADDİ VE MANEVİ ŞİFA İÇİN SALAVAT
OKUNUŞU:
Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin tıbbil'kulûbi ve devâihâ ve âfiyetil'ebdâni ve şifâiha ve nûril'ebsâri ve ziyâihâ ve alâ âlihi ve sahbihî ve sellim.
ANLAMI:
Allahım! Kalplerin doktoru ve devası, vücutların şifası, gözlerin nuru ve ziyası olan Muhammed'e ve aline ve ashabına selatü selam eyle.
BİLGİ:
Bu salavatı en az üç kere okuyup avuçlara üflenip sonra eller yüze, göze, başa, omuzlardan aşağı tüm bedene sürülüp sıvazlanarak meshedilmeli... Ağrıyan yerlere de üç, beş veya yedi kere, tek sayılı olmak üzere gönül hangi sayıda karar kılıp rahat ederse o kadar okunup üflenerek elle meshedilmelidir. İmanla yapmak çok önemlidir. Allah'ın her şeye gücü yeter! O sebeple hasta Allah'ın izniyle şifa bulacaktır.

Allah şifa versin

hocam çok üzüldüm inşallah Allah annenizi size bağışlar en kısa zamanda sağlığına kavuşur. allahtan acil şifalar diliyorum

Geri