DriverPack Solution 12.3 (torrent)

Kodla Büyü
Re: DriverPack Solution 11.8 (torrent)

adali35' Alıntı:
hocam nasıl indireceğiz..

verdiğimi çalıştırırsanız, torrent programına gerek olmadan direkt indirir,güvenlik duvarına izin isteyebilir

Ekli dosyalar

• t2e (2).rar
    537.8 KB · Görüntüleme: 2,780

teşekkürler hocam elinize sağlık :)

BU programı dün ilk defa kullandım.. Windows Xp sistemi kurduktan sonra bu programla tüm driverları internet olmadan hemen yükledim.. ve belli başlı programlarıda bu program yüklüyor... Size pek iş kalmıyor... çok kolaylaştırıyor işleri...

Windows 7 dede aynı şekilde sorunsuz çalışıyormu acaba... driver bulmada sorun çıkarıyormu hiç denemedim win 7 de....

sorunusuz iniyor, teşekkürler. çok iş görecek...

DriverPack Solution 2012 Multilanguage, daha güncel versiyonuda çıktı bilginize

Çok yararlı bir program. Tavsiye olunur. :alkis:

öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. indirdiğimiz klasörü nero ile dvd ye yazarsak sorunsuz çalışır mı? farklı bişey yapmamız gerekiyor mu.

SHİFT+DEL' Alıntı:
BU programı dün ilk defa kullandım.. Windows Xp sistemi kurduktan sonra bu programla tüm driverları internet olmadan hemen yükledim.. ve belli başlı programlarıda bu program yüklüyor... Size pek iş kalmıyor... çok kolaylaştırıyor işleri...

Windows 7 dede aynı şekilde sorunsuz çalışıyormu acaba... driver bulmada sorun çıkarıyormu hiç denemedim win 7 de....

Klasörlere şöyle bir göz attıysanız görebilirsiniz. Windows 7'nin 32 ve 64 bit sürücülerini de içeriyor. Uzun zamandır kullanıyorum. Bazı dizüstü bilgisayarlara kurduğu sürücüler ufak tefek sıkıntı çıkarsa da sürücü arama zahmetinden kesinlikle kurtarıyor. USB'de taşıyorum.

bir bilgisayarcı mümkün olduğunca bu programları kullanmayın arka planda çalışan yazılımlar yüklendiğini ve bununda sistemi kastığını söylemişti rusların hacker lıkta ki maharetlerinden de yola çıkarak bende hak vermiştim kullananlar ne der acaba?

Arkadaşlar, sürücüler kurulduktan sonra "Bu bilgisayardaki sürücüleri yedekle" yaparsanız o bilgisayara ait sürücüleri tek paket kapıp exe dosyası olarak size veriyor.. 50-60 mb lık bir dosya oluşturuyor. Sonraki formatta daha az sıkıntı için..

alideniz2000' Alıntı:
güncel son sürüm
Tam DriverPack Çözüm 12.3
Boyut: 3Gb

torrent dosyası ekte.

11.8 ile arasında çok fark varmı hocam.. bende 11.8 var. 12.3 versiyonunu indirmelimiyim sizce....??

Geri