driver cdsi olmayan bilgisayarın driverlarını bulma

Kodla Büyü

smrabb

Üye
Öncelikle daha önce gönderdiğim mesajı forum kurallarını uygun göndermediğim için çok utandığımı söylemek istiyorum :oops: Gözden kaçırmış olmalıyım. Daha önce de yazdığım gibi meslekte 4. günüm ve şu an çok acemilik çekiyorum. Bir bilgisayara format atmam gerekiyor ama driver cdsi yok. Daha önce de hiç böyle bir deneyimim olmamıştı. İnternette Driver bulma ve indirmeyle ilgili birçok program var ama hangisi güvenilir bilemedim. O yüzden tecrübeli olan sizlere danışmak istedim. Umarım burada sorumun cevabını bulabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

bir yıldız tornavida ile kasanın sağ kapağı açılır.anakart ve varsa diğer kartlar incelenir.
anakartın marka modele göre resmi sitesinden onboard bileşenlerin sürücüleri indirilir.
ayrıca takılmış kart varsa(Ekran ,ses,LAN..gibi) bunların sürücüsüde ya çipset üreticisinin sitesinden (nVidia,ATI,REALTEK,SIS..gibi) yada kart üreticisi sitesinden (MSI,ASUS,Gigabyte,Creative..gibi) indirilir.
Kapak hemen kapatılmaz ,muhtemelen daha çok işiniz vardır :mrgreen:

Hasar hocamın forumda eskiden paylaşmış olduğu 100000 ve 150000 driver dosyalarını içeren paketleri indirmiştim tek kelimeyle muhteşem içinde yok tok, ayrıca My drivers professional programıda driver yedeği almak için çok güzel bir programdır.

Geri