Dreamweaver site tanımlama hatası

Kodla Büyü

hulya08

Aktif Üye
Arkadaşlar ilçe mem sitesi için videoda anlatılan gibi site tanımlıyorum ftp kullanıcı adı şifre vs.. giriyorum fakat dreamweaver şöyle hata veriyor. Nasıl çözebilirim bunu acaba :( :( :(

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    223.1 KB · Görüntüleme: 949
hangi klasör ben de ki ana klasör mü yoksa wwwroot klasörü mü? ikisini de girdim gerçi videoda anlatılandan farklı olarak birşey yapmadım ama bir türlü olmuyor

hulya08' Alıntı:
hangi klasör ben de ki ana klasör mü yoksa wwwroot klasörü mü? ikisini de girdim gerçi videoda anlatılandan farklı olarak birşey yapmadım ama bir türlü olmuyor

sizin mesajdan sonra bende bir denemek istedim sanırım bilgisayardan kaynaklanıyor güvenlik duvarı yada başka bir işlemden kaynaklanabilir. Elinizde başka bilgisayar varsa deneyin. Normal ftp araçları ile ulaşabiliyorum ama dreamweaver ile ulaşamadım. Bu sorun ile karşılaşmış olan arkadaşlar bir cevap yazacaktır.

Okuldaki bilgisayarda da denemiştim bugün ama nafilee hocam .. Yahu nerden çıkardı bu bakan siteleri değişmeyi ben beceremiyorummm. siz nasıl yaptınız arkadaşlar

hulya08' Alıntı:
Okuldaki bilgisayarda da denemiştim bugün ama nafilee hocam .. Yahu nerden çıkardı bu bakan siteleri değişmeyi ben beceremiyorummm. siz nasıl yaptınız arkadaşlar

Hocam bilgisayarınızda güvenlik duvarını kapatıp tekrar denermisiniz

hocam meb ftp'sine dosya yüklemek çok sorunlu bu sebeple "filezilla" ftp programı ile kolay bir şekilde güncelleme yapıyorum.

ahmet27' Alıntı:
hocam meb ftp'sine dosya yüklemek çok sorunlu bu sebeple "filezilla" ftp programı ile kolay bir şekilde güncelleme yapıyorum.

hocam sanırım arkadaşımız şu milli eğitim sayfaları için kursiyermeb de anlatılan videodaki şekilde yapmak istiyor sorun bundan kaynaklanıyor. Ama benim fikrim güvenlik duvarından kaynaklandığı şeklinde

Geri