dreamveawer

Kodla Büyü

gazierdem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar vista kullanıyorum, vista da macromedia dreamveawer kullanımına izin vermiyor. açılır açılmaz kapatıyorçne yapama gerekiyor.(çok acil ltf)

ben de karşılaştım aynı problemle.. o kapatıyorsa sen tekrar açmayı dene.. en fazla üçüncü denemede vazgeçecektir kapatmaktan :)

arkadaşlar ben vistadayken kullanmıştım.Hiçbir sorun çıkmamıştı...gerçi vistadan sıkıldım tekrar xpye döndüm orası başka

ACİL ACİL ACİL..
Arkadaşlar İndex içerisinden butonla yönlendirdiğim bir html sayfasını yine index içinde herhangi birtablonun içerisine açamıyorum bu tablo içine nasıl açabilirim htm sayfalarını. Yardımcı olurmusunuz...

hocam ya ben dedigini anlamadim, ya da senin dedigin cok sacma bisey, sanirim ben anlamadim, biraz daha acsan demek istedigin olayi!

arkadas ne dedı anlayamadık ama yorumlayalım ıstersenız sanırım frame ıcerısıne atmaktan bahsedıyor :?

beyzade' Alıntı:
ACİL ACİL ACİL..
Arkadaşlar İndex içerisinden butonla yönlendirdiğim bir html sayfasını yine index içinde herhangi birtablonun içerisine açamıyorum bu tablo içine nasıl açabilirim htm sayfalarını. Yardımcı olurmusunuz...

iframe konusunu inceleyin.

Hocam Şöyle durum
dreamveawerda index anasayfa yaptım ve tablolara ayırdım bu ayırdığım tablonun birinin içine hazırladığım sayfaları açmak istiyorum örneğin kasaba ile ilgili bilgiler yanda butonlardan yönlendirdiğim her sayfayı bu tablonun içinde açmak istiyorum yani index sayfası hiç değişmeden butonlarla yönlendirdiğim sayfalar aynı sayfa içinde tablonun içinde olacak sanırım yönlendirmede genelde aynı sayfa açılıyo ama index sayfasının üstüne açılıyo benim istediğim tablonun iiçine değil tablo dediğimde 700 e 400 bir tablo umarım anlatabilmişimdir.. tşkkr ilgilenen arkadaşlara şimdiden bu saatte ..

beyzade' Alıntı:
dreamveawer 25 Mar 2008, 1:46

http://bilgisayarbilisim.net/download.php?id=2934
hocam inceleyin kodları .menü üzerinde targat kısmında frame ismi var.
dreamveawer 25 Mar 2008, 1:50

Alıntı:
dreamveawer 25 Mar 2008, 1:46
DEMİŞTİM AMA MAALESEF OLMADI
ARKADAŞLAR BİRAZ KARIŞIK OLDU AMA ANLATAMADIM SANIRIM
DREAMVEAWER de oluşturduğum indexin flash butonlarına attığım köprü sayfasını yine indexin iiçindeki iframe ettiğim tablo içine yönledremiyoruuum bilmem anlatabildim mi anlayana teşekkür yarımcı olurmusunuz :( :( :(

http://bilgisayarbilisim.net/download.php?id=2934
hocam inceleyin kodları .menü üzerinde targat kısmında frame ismi var.

exemcli hocam tşkkr ederim sanırım çok faydası olacak

DREAMVEAWER de oluşturduğum indexin flash butonlarına attığım köprü sayfasını yine indexin iiçindeki iframe ettiğim tablo içine yönledremiyoruuum bilmem anlatabildim mi anlayana teşekkür yarımcı olurmusunuz

DREAMVEAWER de oluşturduğum indexin flash butonlarına attığım köprü sayfasını yine indexin iiçindeki iframe ettiğim tablo içine yönledremiyoruuum bilmem anlatabildim mi anlayana teşekkür yarımcı olurmusunuz
DEMEKKİ FLASH BUTTONDAN ANLAYAN BABAYİĞİT YOK :? :?

Geri