dosyada olması gereken belgeler...

Kodla Büyü

glimmer

Süper Üye
Süper Üye
slm arkadasşalr. iyi
siyle kötüsüyle bol tartışma ve muammalarla oyle ya da boyle başladık bu döneme...
pazartesi müfettişler geliomus sayın dostlar. dosyamda ;
* yıllık plan
* zümre
* formatör dönem planı

var... neler ekliiim unuttuklarım?

forumda toplu bi-iki dosya vardı onları indir düzenle hocm

yardım edenlere tsekkür...
etmeyenler sizin yardımm başlıklarınızda görüşürüz :p

bu konuyu buraya değil kadınlar kulübü başlığına açacaktın glimmer hocam :) biz kadınların kadınlardan başka dostu yok, bak o zaman nasıl geliyordu cevaplar :lol:
şaka bir yana, zümreler, yıllık planlardan başka bulunduğunuz ilçenin coğrafi durumu bilgisi istiklal marşı gibi belgelerinde bulundurulması gerek diye biliyorum

Evet çevre incelemesi istiyorlar, daha ileriki zamanlarda olsaydı kontrol listesi hazırlayın derdim ama daha dönem başı. Gelecek olan müfettiş rehberlik amaçlı geliyordur, bir şey soracağımı zannetmiyorum. Flashımdaki virüsleri temizle ya da dosyalarım kayboldu diyebilir, sürekli karşılaştığımız cümleler:))

glimmer' Alıntı:
slm arkadasşalr. iyi
siyle kötüsüyle bol tartışma ve muammalarla oyle ya da boyle başladık bu döneme...
pazartesi müfettişler geliomus sayın dostlar. dosyamda ;
* yıllık plan
* zümre
* formatör dönem planı

var... neler ekliiim unuttuklarım?

Yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum öğretmen hanım. Önce yazınızı düzeltiniz. Konuşur gibi yazmakla ne şirin oluyorsunuz ne de sempatik. Eğer aday öğretmen değilseniz dosyanızda olması gerekenleri ezbere bilir ya da geçtiğimiz yılki dosyanızı güncellersiniz. Yok! Geçen senelerde de yapmadım şimdi aklıma geldi diyorsanız, o zaman ben de sizin düzenli çalışmanızdan şüphe ederim. Tam bu noktada "dosya-evrak iyi olunca iyi öğretmen mi olunuyor?" klişesini dile getirirseniz, ben de size düzenli insanların düzenli çalıştıklarını söylerim.
Velhasıl, gece gece size denk geldi belki, genel olarak böyle durumlara çok kızıyorum.
Ben her sene dosyamı güncellerim sadece. Zaten içinde olanlar bellidir. Dosya müfettişe değil, kendimize yapılır ve düzenli bir dosya planlı bir yılın habercisidir.

Geri