doğum yardımı alabilir miyiz?

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar eşim 1 ay önce doğum yaptı,eşim çalışmıyor,doğum parası diye birşy varmış alabilir miyiz?ne yapmamı lazım,bilen varsaa açıklarsa sevinirimm :?

Hastaneden aldığınız doğum raporunun bir örneğini okulunuza vererek alabilirsiniz hocam.

öncelikle bebeğinize hayırlı bir ömür diliyorum :)
evet dilekçe yazmanız gerekiyor hocam,
okul müdürlüğüne
okulunuzda bilişim t. öğretmenliği yapmaktayım, eşim şu tarihte şu ilçenin şu hastenesinde doğum yapmıştır.(ilçe/hastenenin adını yazmadığım için benimkini geri dönderdi ilçe mem, siz açıkça yazın). bu bağlamda doğum parası yardımını almak istiyorum. gereğinin yapılmasını...
tcniz ad soyad imza
tel
adres vs
ekler
bebeğin kimlik fotokopisi
doğum raporu hasteneden
aile yardım bildirim formu(tam adı buydu galiba, okuldan alıyorsun müdürde vardır)

bunları üst yazıyla okulunuz ilçe meme gönderiyor, o hafta içinde de 184 lira falan alıyorsunuz...
beklerseniz pazartesi size pm ile orjnl gönderebilirim, okuldaki pc de, değilse aşağı yukarı böyle işte :)
tekrar sağlıklı günler bebişinize...

artı müdürünüz kbs ye çocuğunuzun olduğunu işlesin ki maaşlarda çocuk yardımını da alabilesiniz, eğer 15 inden önce olduysa yani geçmiş maaşta alamadıysanız onun içinde ekstra bir dilekçe ile o ay alamadığınızı belirtin gelecek ay iki yardım birden alabilesiniz, sonrasında zaten düzenli şekilde yatacaktır...

EynelMefer' Alıntı:
öncelikle bebeğinize hayırlı bir ömür diliyorum :)
evet dilekçe yazmanız gerekiyor hocam,
okul müdürlüğüne
okulunuzda bilişim t. öğretmenliği yapmaktayım, eşim şu tarihte şu ilçenin şu hastenesinde doğum yapmıştır.(ilçe/hastenenin adını yazmadığım için benimkini geri dönderdi ilçe mem, siz açıkça yazın). bu bağlamda doğum parası yardımını almak istiyorum. gereğinin yapılmasını...
tcniz ad soyad imza
tel
adres vs
ekler
bebeğin kimlik fotokopisi
doğum raporu hasteneden
aile yardım bildirim formu(tam adı buydu galiba, okuldan alıyorsun müdürde vardır)

bunları üst yazıyla okulunuz ilçe meme gönderiyor, o hafta içinde de 184 lira falan alıyorsunuz...
beklerseniz pazartesi size pm ile orjnl gönderebilirim, okuldaki pc de, değilse aşağı yukarı böyle işte :)
tekrar sağlıklı günler bebişinize...
yardım ederseniz sevinirim hocam,teşekkürler

Geri