Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Diyarbakır'da Tercih Edilebilecek Okullar

Konu, 'Özür Durumu Atamaları' kısmında egebt tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. bayos

bayos Aktif Üye

bir de köy okullarında servis sıkıntıdır. Gidebiliyorsanız bence 5 arkadaş birleşin kendi otomobilinizle gitmeye çalışın. :+1: kimseye bağlı kalmazsınız. çünkü servisçiler mafyavari çalışıyorlar ya da küçük okullarda müdürler kendine transit alıp yolunu bulmaya çalışırlar. çok sıkıcı bir ortamdır. onlardın dediklerini yapmaya mecburmuşsun gibi davranırlar :verymad:

2. egebt

egebt Üye

teşekkür ederim bayos hocam köy okullarına hiç bakmadım onları da direk eledim mesafe olunca hep sıkıntı oluyor

3. eyLuLL

eyLuLL Üye

hocam ben de isticem ama dediğiniz gibi hiç iç açıcı değil okullar, bu saat olmuş hala karar vermiş değilim, benim puanım 73 en yüksek benim mi bilmiyorum, ilk tercih önemli, ben de kayapınar ve Yenişehir dışında yazmam, halk eğitim müdür yard. yaz dedi ama karar veremedim

4. egebt

egebt Üye

eyLuLL hocam benim lk tercihm halk eğitim oldu ben konuşmadım ama eşim görüştü ona da sıkıntı olmaz yazsın demş müdür yrd. artık sonuçları bekleyeceğiz hakkımızda hayırlısı

5. anafor01

anafor01 Üye

Hocam öncelikle her yer memleketim derim ben...
    arkadaşa katılıyorum doğuda çok şükür bu tür olaylar azaldı önceden olanlar da öyle her yerde, halkı rahatsız edecek kadar değildi. ben de batmanlıyım. inanın medyanın abarttığı kadar kötü değil buralar. hele diyarbakır çok güzel bir şehir.Bazı eksiklikleri illa ki vardır. ben kayseriden eşdurumuyla diyarbakıra tayin istedim şu an. 2,5 sene kaldım zor dayandım oraya. şöyle ki çok güzel bir şehir kayseri ama bana göre de insani ilişkiler pek gelişmiş değil. demek istediğim her yerin iyi kötü özellikleri var. Ama diyarbakır öyle korkulacak bir yer değil.gelip görünce ve yaşayınca ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız...

6. CosmoKRAMER

CosmoKRAMER Site Gezgini

=========

Son düzenleme: 21 Ekim 2017
  7. ashax

ashax Üye

silah zoruylamı doğuyu tercih ettriyolar yazmayın gelmeyin atam korkusu yoksa:D:D:D

8. ashax

ashax Üye

bazısı atamam çıksında hakkarin dağına bile giderim diyor atanıyor sonra ağlamaya başlıyo yoksa tercihlerinizi başkasımı yapıyo :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

9. bahhele

bahhele Süper Üye Süper Üye

Hocam büyük ihtimalle eviniz ya tes-iş konutları sunrise tarafta ya da Hatipoglu selale evleri metrople bakan taraf..sececeginiz o üç okulda Huzurevleri tarafında ve gecekondu tarafında..çevresi ve ogrenci profili iyi olmayan okullar.kayapinarda yazabileceginiz en iyi okul vehbi koç..ggazilerde ve tek vesayitle on dk da okuldasiniz.bagalri ve suru kesinlikle yazmayin cok kotu okullar.yeni sehir diyede aldanmayin bi kismi kötü..gerçi çok köy okulu açmışlar.cok sapa yerleri açmışlar..

Bu arada diyarbakirliyim ve burda gorev yapiyorum diyen arkadaslarin kompleksli tavirlarinada aldirma.rahatini düşün..diyarbakirli hocalarin cogu milli egitimin onunde yatiyor torpil bulabilmek icin .gorevlendirmeyle iyi okullara gidiyorlar.bi kere sunu kabul edin arkadasim sorunlu bi insaniniz sorunlu bi ahlakiniz ve sorunlu bi sosyo psikilojik yasaminiz var.ve bolgenizin cogu yeri hala yaka silkdiren cinsten.kurtulun artik şu aşşağılık kompleksinizden ve kendinizi küçük görmelerinizden.sorunlarinizla yüzleşin kendi halkınıza faydanız olsun.sorunlarinizi gormezlikten gelmeyin.olaylar olmayabilir kısmen bittiğinide düşünebilirsiniz fakat insanınızın ahlakını düzeltmediginiz sürece bedavacılığı unuturmadiıgğınız sürece bağlar sur ve cevresi sizin her zaman kamburunuz olacak.insanları kullandıkları fakirleştirdikleri ve bağları özellikle gelişime acmadıklari yetmedimi çok bilmiş büyüklerinizin?? Dısardan gelenlere çemkirmek yerine biraz eğitiminizi öğretiminizi kaliteli hale getirin.

Ben bu sene kurtuldum çok sükür darısı kurtulmak isteyenlerin başına:) çok güzel seneler geçirdim asla unutmayacagım ve özel bi yer olarak kalacak hayatımda diyarbakır.iyiki gitmişim yasamışım..fakat böyle insanlik desi vermeye kalkanları gördükçe tepem atıyor.rahatsız olan diğer arkadaşlar kusuruma bakmasın..Allah herkesi bulunduğu yerde huzurlu etsin.ama herkesin memleketinde gözü bu yatsınamaz:)

10. ashax

ashax Üye

ş

öğretmen denen zat herif bu ile yatırım yapılmıyosa şuanki hiükümet sayesinde yapılmıyor nedeni ise halkın kendisne oy vermediğindendir. o yalaka dediğin , milli eğtim önünde sıraya geçenlrin hepsi sen gibi yalakacı eğitimbirsenliler sen nerelisn merak ettim senin memlektin hepsi mülayim her şeyi dört dörtlük değilmi hiç üçkağıtcı adam yok neresi bu türkiyenin merak ediyorum. açık ve net söylüyorum silah zoruyla tayin istetmiyolar batıdada zorunlu okullar var hesabınıza gelmiyosa gelmeyin. Geldiğinzde vır vır etmeyin
    tayin istemtmiyoar batıda zorunlu okullar var çekin oraya gidin.

11. ashax

ashax Üye

çok erkek adamsan o yalakalık yapan adamalrın yüzüne söyleseydin. Ama nerde o yürek sende ancak klavye başında atıp yazarsın. belki sen bilie gidip torpil yaptırmışsın gördüğüne göre sıraya girenleri sende sıraya girmişsindir:p :p

12. bahhele

Ufaklık senle sidik yarıştıracak yaşta değilim artık..o toy hallerini git yaşıtlarınla hallet:) sen daha okul sıralarında hocalarına not dilenirken biz senin memleketindeki çocuklarını adam etmeye çalışıyoduk. Sana olan şeylerden bahsediyoz olmayanlardan değil yeni yetme bıcır:D o sıralara biz değil sizinkiler gibi ağzı yüzü kıldan görünmeyen boynu poşulu tipler giriyoduda biz karşıdan görüyoduk. Görevini yapmak için millet koşa koşa gelmiyo oralara merak etme lanet okuya okuya geliyo sizin bu itici ahlakınız yüzünden. Devlet atamasın bizde gelmiyaaahhh gurban çokta fifi:D

Neyse bak dalgana dengim değilsen değilsen:))

13. ashax

ashax Üye

senmi milleti adam ediyosun yoksa onlarmı seni adam etmiş konuşmandan belli edi:D evet biz böyle konuşiğ. Ufaklık dediğin kişi 8. yılımdayım sana söylilyim senin o güzel memlektin neresi yoksa iç anadolu ve egenin faşist memlektimi:D:D neden faşisteçe konuştuğun belli oluyor faşoooooo :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

14. ashax

ashax Üye

devlet atamasın değil eyi sallisen :D şeyine güveniyosan 26. tercihi işaretliyip gelme:D: :puhaha: D yok devlet gönderiyo :D:D:D

Sizin oralardada okuduk bizde gördük memlektlerinizi faşistlikten başka bişey yok bi halta yaramayan insanları gördük:D allahtan gezip gördük yoksa memleketlerinizi cennet diye gösterceksin:D tapusu kaça o parçaların:D

15. bahhele

Heeee belli senin toyluk deneyimsizlikten değil akıl fukaralığındanmış desene yediği ekmek sofrasına pisleyen gundi:D o dediğin yerlerde dolansan bi suyundan içsen beynine oksijen giderdi la:)) az biraz ahlakına karakterine can gelirdi seni gidi sübyan beyinli dağ kaçkını vitaminsiz:)) de get belanı benden bulma

16. ashax

ashax Üye

yalanmı aslanım:D batıda farklı doğuya gelince farklı ol işlerini hallet ordayken ses çıkmasın senden çekip gidince salla aslı senin gibi adamlar yediği yemeğe pislemiş belli:D:D sen kimsinki sende bela bulacam:D:D belli ahlakıma batıda can gelecek:D:Dşeyine güvenemeyip 26. işaretlyip geldin:D:D:

17. anafor01

anafor01 Üye

Yapmayın ya bu nasıl konuşmalar böyle. Koskoca bilişim teknolojileri öğretmenlerine yakışmıyor...Müslümanın müslümana, türkün türke tahammülü kalmamış...

Hocam ahlak yönünden çok yanlış (ve hiç hoş olmayan) bir genelleme yapmışsınız bence. Ben Batman-Mardinliyim ve kesinlikle kendi memleketimin insanını daha samimi ve içten buluyorum. Kayseride 3 yıl kaldım hükümet hangi partidense oranın insanı o partiden oluyor.Yani dediğiniz yalakalardan orda sürüyle gördüm. Ve hocam maalesef çok milliyetçiler. Gördükleri her insana önce nerelisin diyorlar.(özellikle hatayda.bizzat yaşadığım için söylüyorum)

Hocam siz de hükümet yatırım yapmıyor diyorsunuz ama belediye başkanları ceplerini doldurdu.Caddelerimiz sokaklarımız pislik içinde özellikle bayram günleri içim acıyor. Kesinlikle ben memleketimi çok seviyorum ama bu konuda çalışmayan güneydoğuya yatırım yapmayan ve gelen bütün paraları başka yerlere yatıran insanlara(belediye çalışanları vs.) hakkımı helal etmiyorum. Bizim de şehrimiz kayseri gibi pırıl pırıl olabilirdi. İnanın bizim insanımız da bu güzellikleri hakediyor. (Son yıllarda d.bakır belediyesi iyi çalışıyor.ama bir zahmet o kadar da olsun.büyükşehir çünkü)

neyse boşuna tartışmayalım iyi insan da kötü insan da her yerde mevcut...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal