Diyarbakır'da Tercih Edilebilecek Okullar

Kodla Büyü
çok erkek adamsan o yalakalık yapan adamalrın yüzüne söyleseydin. Ama nerde o yürek sende ancak klavye başında atıp yazarsın. belki sen bilie gidip torpil yaptırmışsın gördüğüne göre sıraya girenleri sende sıraya girmişsindir:p :p

Ufaklık senle sidik yarıştıracak yaşta değilim artık..o toy hallerini git yaşıtlarınla hallet:) sen daha okul sıralarında hocalarına not dilenirken biz senin memleketindeki çocuklarını adam etmeye çalışıyoduk. Sana olan şeylerden bahsediyoz olmayanlardan değil yeni yetme bıcır:D o sıralara biz değil sizinkiler gibi ağzı yüzü kıldan görünmeyen boynu poşulu tipler giriyoduda biz karşıdan görüyoduk. Görevini yapmak için millet koşa koşa gelmiyo oralara merak etme lanet okuya okuya geliyo sizin bu itici ahlakınız yüzünden. Devlet atamasın bizde gelmiyaaahhh gurban çokta fifi:D

Neyse bak dalgana dengim değilsen değilsen:))

bahhele' Alıntı:
Ufaklık senle sidik yarıştıracak yaşta değilim artık..o toy hallerini git yaşıtlarınla hallet:) sen daha okul sıralarında hocalarına not dilenirken biz senin memleketindeki çocuklarını adam etmeye çalışıyoduk. Sana olan şeylerden bahsediyoz olmayanlardan değil yeni yetme bıcır:D o sıralara biz değil sizinkiler gibi ağzı yüzü kıldan görünmeyen boynu poşulu tipler giriyoduda biz karşıdan görüyoduk. Görevini yapmak için millet koşa koşa gelmiyo oralara merak etme lanet okuya okuya geliyo sizin bu itici ahlakınız yüzünden. Devlet atamasın bizde gelmiyaaahhh gurban çokta fifi:D

Neyse bak dalgana dengim değilsen değilsen:))

senmi milleti adam ediyosun yoksa onlarmı seni adam etmiş konuşmandan belli edi:D evet biz böyle konuşiğ. Ufaklık dediğin kişi 8. yılımdayım sana söylilyim senin o güzel memlektin neresi yoksa iç anadolu ve egenin faşist memlektimi:D:D neden faşisteçe konuştuğun belli oluyor faşoooooo :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

devlet atamasın değil eyi sallisen :D şeyine güveniyosan 26. tercihi işaretliyip gelme:D: :puhaha: D yok devlet gönderiyo :D:D:D

Sizin oralardada okuduk bizde gördük memlektlerinizi faşistlikten başka bişey yok bi halta yaramayan insanları gördük:D allahtan gezip gördük yoksa memleketlerinizi cennet diye gösterceksin:D tapusu kaça o parçaların:D

Heeee belli senin toyluk deneyimsizlikten değil akıl fukaralığındanmış desene yediği ekmek sofrasına pisleyen gundi:D o dediğin yerlerde dolansan bi suyundan içsen beynine oksijen giderdi la:)) az biraz ahlakına karakterine can gelirdi seni gidi sübyan beyinli dağ kaçkını vitaminsiz:)) de get belanı benden bulma

bahhele' Alıntı:
Heeee belli senin toyluk deneyimsizlikten değil akıl fukaralığındanmış desene yediği ekmek sofrasına pisleyen gundi:D o dediğin yerlerde dolansan bi suyundan içsen beynine oksijen giderdi la:)) az biraz ahlakına karakterine can gelirdi seni gidi sübyan beyinli dağ kaçkını vitaminsiz:)) de get belanı benden bulma

yalanmı aslanım:D batıda farklı doğuya gelince farklı ol işlerini hallet ordayken ses çıkmasın senden çekip gidince salla aslı senin gibi adamlar yediği yemeğe pislemiş belli:D:D sen kimsinki sende bela bulacam:D:D belli ahlakıma batıda can gelecek:D:Dşeyine güvenemeyip 26. işaretlyip geldin:D:D:

Yapmayın ya bu nasıl konuşmalar böyle. Koskoca bilişim teknolojileri öğretmenlerine yakışmıyor...Müslümanın müslümana, türkün türke tahammülü kalmamış...

Hocam ahlak yönünden çok yanlış (ve hiç hoş olmayan) bir genelleme yapmışsınız bence. Ben Batman-Mardinliyim ve kesinlikle kendi memleketimin insanını daha samimi ve içten buluyorum. Kayseride 3 yıl kaldım hükümet hangi partidense oranın insanı o partiden oluyor.Yani dediğiniz yalakalardan orda sürüyle gördüm. Ve hocam maalesef çok milliyetçiler. Gördükleri her insana önce nerelisin diyorlar.(özellikle hatayda.bizzat yaşadığım için söylüyorum)

Hocam siz de hükümet yatırım yapmıyor diyorsunuz ama belediye başkanları ceplerini doldurdu.Caddelerimiz sokaklarımız pislik içinde özellikle bayram günleri içim acıyor. Kesinlikle ben memleketimi çok seviyorum ama bu konuda çalışmayan güneydoğuya yatırım yapmayan ve gelen bütün paraları başka yerlere yatıran insanlara(belediye çalışanları vs.) hakkımı helal etmiyorum. Bizim de şehrimiz kayseri gibi pırıl pırıl olabilirdi. İnanın bizim insanımız da bu güzellikleri hakediyor. (Son yıllarda d.bakır belediyesi iyi çalışıyor.ama bir zahmet o kadar da olsun.büyükşehir çünkü)

neyse boşuna tartışmayalım iyi insan da kötü insan da her yerde mevcut...

Geri