Diyarbakır Norm fazlası atama

Kodla Büyü

berserk

Aktif Üye
Diyarbakırda norm fazlası öğretmenler için başvurular başlamış ve hatta bitmek üzere (yeni haberim oldu). Telefonla aradılar dilekçe vermemi istediler hangi okula gitmek istiyorsam onu yazmamı . Tercih etmezsem il mem tarafından resen atama yapılacağını söylediler.
Merak ettiğim konu iliçi atama hakkımız bu norm fazlası atamalar sonucunda nasıl hesaplanacak.
1- Resen atandığımız okul göz önüne alınacak.
2- Resen atandığıın okul ve önceki okuldaki görev yıllarının toplamı gözönüne alınacak.
Birde Dilekçeyle yapılan ile Resen atama arasında fark var mı?

Bu sorulara cevap verebilirmisiniz? Acil
Diyarbakır mem i aradım bana resen atama olursa görev yılını önceki okulla toplayıp hesaplayacaklarını söylediler yani 2.sini söylediler. Fakat Dilekçe ile yapılan atama için 1. olacağını Arkadaşımdan duydum.
Bana acilen bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

Hocam bende norm fazlalığından tercih yapmıştım geçen eğitim öğretim yılı içerisinde bu yaz hem il içi hemde il dışı atama hakkım vardı.Ancak ben şu aftan yararlanmıştım belki ondandır.Süre hesaplanırkende ekranda kurumda ve ilde geçirilen süreler yer alıyordu.Hangi ilçedesiniz?

Norm fazlasi olma sebebiyle atanirsan ilici hakkin kaybolmaz totalde gecen sure onemli hem ilici hem ildisi icin.

Bu arada hangi okullar acik ogrenebilir miyim?
Dun diyarbakir mem sitesinde birsey yoktu.
Rica etsem listeyi burdan veya pm den gonderebilir misiniz? Benim icin cok onemli

Norm durumunu gösteren herhangi bir liste yok hocam. Size bununla ilgili bir bilgi gelmedi mi ? Sadece ben mi norm fazlasıyım bu forumda.

Hocam cevap yazdım. Öyle bir liste yok ki size paylaşayım. Gerçek söylüyorum. Varsa bende isterim öyle bir listeden. Zaten dilekçe falan vermedim ve resen atamaya kaldı işler. Hakkımızda hayırlısı.

berserk' Alıntı:
Hocam cevap yazdım. Öyle bir liste yok ki size paylaşayım. Gerçek söylüyorum. Varsa bende isterim öyle bir listeden. Zaten dilekçe falan vermedim ve resen atamaya kaldı işler. Hakkımızda hayırlısı.

hocam resen atamlar ne zaman yapılıyor bende aynı durumdayım. dilekçe vermeyeceğim.

Diyarbakır da resen atamalar gerçekleşti. Herkese hayırlı olsun. Dilekçe vermeyenleri il kafasına göre boş yere atadı. Bizi bu hallere düşürenler utansın..

Diyarbakir mem sitesinden birsey bulamadim.
Kimin nereye atandigini
Hangi okullarin doldugunu nasil ogrenebiliriz arkadaslar?

Yoo olmaz niye olsun ki?
Yeni okulundaki ders programi duzenlenir yine eskisi gibi kendi okulun disindaki zamani gider bt rehber gorevini yaparsin engel yok

cyln' Alıntı:
Yoo olmaz niye olsun ki?
Yeni okulundaki ders programi duzenlenir yine eskisi gibi kendi okulun disindaki zamani gider bt rehber gorevini yaparsin engel yok

hocam emin misiniz? sağlam bir kaynak var mı bu konuda? resen atamam yapıldı. kimisi kadron değiştiği için iptal olur diyor.

alpunal' Alıntı:
cyln' Alıntı:
Yoo olmaz niye olsun ki?

hocam emin misiniz? sağlam bir kaynak var mı bu konuda? resen atamam yapıldı. kimisi kadron değiştiği için iptal olur diyor.

maaşları ek dersi nereye yapıyor her ay ek ders nereye tabıkı kadronun olduğu okula o zaman değişir

Norm fazlası için haftaya tercih açılacakmış diye duydum, ne kadar doğru bilmiyorum. Bilginiz var mı hocalarım? Nerden haberimiz oluyor?

Hocam suanda x okulundasin y okukunda btr yapiyon
Z okuluna atandin x=z olur
Formatorluk olsaydi haklisin yeni yer eski gorev iptal olurdu ama btr farkli

cyln' Alıntı:
Hocam suanda x okulundasin y okukunda btr yapiyon
Z okuluna atandin x=z olur
Formatorluk olsaydi haklisin yeni yer eski gorev iptal olurdu ama btr farkli

hocam kadromun bulunduğu okulda bilişim rehber öğretmeniydim.

O zaman isler degisir.
Sizin okula atanan olmazsa yeni okul ve eski okulu beraber goturebilirsiniz.
Bazen il memler sure taniyabilirler zaten 3 hafta kaldi 2.donem yeni basvuru. Onun icin iptal edilmeme ihtimali yuksek

cyln' Alıntı:
O zaman isler degisir.
Sizin okula atanan olmazsa yeni okul ve eski okulu beraber goturebilirsiniz.
Bazen il memler sure taniyabilirler zaten 3 hafta kaldi 2.donem yeni basvuru. Onun icin iptal edilmeme ihtimali yuksek

teşekkürler hocam. en iyisi ben yarın il mem'i arayıp sorayım. çünkü herhangi bir görevlendirme iptali yazısı ortada yok. bende sanıyorum büyük ihtimal devam ediyor.

Geri