Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

disk kinght virüsü flash belek

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında gazi06 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. gazi06

gazi06 Site Gezgini

selam arkadaşlar,
    disk kinght virüsü, yakında sizlerde tanışabilirsiniz. Flashınıza bulaşır, gerci bu bir virüs müdür degilmidir size kalmıştır. virüsü yapan kişi, flashınızı virüslerden korumak için bunu yaptım desede, ben kendi flasımı kendimde korurum diye düşünüyorsanız.... ne yapmalı
    ben denedim, hic bir virüs programı bunu silemedi. flashınız windows güvenlik duvarı gibi 4 farklı renge dönüşüyorsa sizede bulaşmış demektir....

cözümü ise cok basit, yabancı bir siteden buldum cözümü umarım işinize yarar.
    cok basit zipden dosyayı cıkarın ve programcıgı kurun, flash pc de olsun bu arada...
    flashınızı pc den cıkarıp, yeniden takın... sorun cözümlenmiş olacak...
    ben 3 saate bu sonuca ulaştım.. sizler ugraşmayın diye düşündüm.... saygılar...

Ekli Dosyalar:

2. gazi06

gazi06 Site Gezgini

arkadaşlar işinize yarar sa veya programı calıştıramazsanız yazın yardımcı olayım....
    bilgi paylaştıkca deger kazanır....

3. alpi

alpi Süper Üye Süper Üye

HOCAM ÖNCELİKLE COK TŞK AYNI ŞEYLE BUGUN BEN DE KARŞILAŞTIM BİRAZ ARAŞTIRDIM AMA BİRŞEY BULAMADIM ŞİMDİ BUNU DENİYECEM UMARIM SORUN CÖZÜLÜR

4. gazi06

gazi06 Site Gezgini

hocam 3 saat aradım, yabancı bir sitede bunu buldum, arkadaşlara da faydam olsun dedim,
    sorun aynı ise cözüm de aynıdır.... umarım halletmişsindir...

5. edebaliye

edebaliye Site Gezgini

hocam bu soruna bir çözüm daha var. Ama flashınıza format atmanız gerekiyor. Ayrıca bilgisayardaki kalıntısını silmek için de bilgisayarı güvenli modda açın. knight ve autorun.inf dosyalarını aratarak bulunanları silin. Knight virusunu kaspersky antivirus programı tanıyor. kolay gelsin

6. gazi06

gazi06 Site Gezgini

aynı virüsten bahsediyorsak. cözüm aynıdır...
    lakin virüsün ureticisi, flash beleklere virüs girmesini engellemek icin yazdım desede ...... geris size kalmış.....

7. eldivasdemir

eldivasdemir Üye

disk kniğht çözümü

disk kniğht çözümün ve diğer insanların zaman kaybetmemesi konusundaki hasaslığın için teşekkür ederiz...Vakit nakit tir...Hayatta en değerli şeylerden biri zamanımızdır.. :+1:

8. mystreous

mystreous Süper Üye Süper Üye

teşekkürler

9. cestar

cestar Üye

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal