disk kinght virüsü flash belek

Kodla Büyü

gazi06

Site Gezgini
selam arkadaşlar,
disk kinght virüsü, yakında sizlerde tanışabilirsiniz. Flashınıza bulaşır, gerci bu bir virüs müdür degilmidir size kalmıştır. virüsü yapan kişi, flashınızı virüslerden korumak için bunu yaptım desede, ben kendi flasımı kendimde korurum diye düşünüyorsanız.... ne yapmalı
ben denedim, hic bir virüs programı bunu silemedi. flashınız windows güvenlik duvarı gibi 4 farklı renge dönüşüyorsa sizede bulaşmış demektir....

cözümü ise cok basit, yabancı bir siteden buldum cözümü umarım işinize yarar.
cok basit zipden dosyayı cıkarın ve programcıgı kurun, flash pc de olsun bu arada...
flashınızı pc den cıkarıp, yeniden takın... sorun cözümlenmiş olacak...
ben 3 saate bu sonuca ulaştım.. sizler ugraşmayın diye düşündüm.... saygılar...

Ekli dosyalar

• AntiKnight2.rar
    27.3 KB · Görüntüleme: 115
arkadaşlar işinize yarar sa veya programı calıştıramazsanız yazın yardımcı olayım....
bilgi paylaştıkca deger kazanır....

HOCAM ÖNCELİKLE COK TŞK AYNI ŞEYLE BUGUN BEN DE KARŞILAŞTIM BİRAZ ARAŞTIRDIM AMA BİRŞEY BULAMADIM ŞİMDİ BUNU DENİYECEM UMARIM SORUN CÖZÜLÜR

alpi' Alıntı:
HOCAM ÖNCELİKLE COK TŞK AYNI ŞEYLE BUGUN BEN DE KARŞILAŞTIM BİRAZ ARAŞTIRDIM AMA BİRŞEY BULAMADIM ŞİMDİ BUNU DENİYECEM UMARIM SORUN CÖZÜLÜR

hocam 3 saat aradım, yabancı bir sitede bunu buldum, arkadaşlara da faydam olsun dedim,
sorun aynı ise cözüm de aynıdır.... umarım halletmişsindir...

hocam bu soruna bir çözüm daha var. Ama flashınıza format atmanız gerekiyor. Ayrıca bilgisayardaki kalıntısını silmek için de bilgisayarı güvenli modda açın. knight ve autorun.inf dosyalarını aratarak bulunanları silin. Knight virusunu kaspersky antivirus programı tanıyor. kolay gelsin

gazi06' Alıntı:
selam arkadaşlar,
disk kinght virüsü, yakında sizlerde tanışabilirsiniz. Flashınıza bulaşır, gerci bu bir virüs müdür degilmidir size kalmıştır. virüsü yapan kişi, flashınızı virüslerden korumak için bunu yaptım desede, ben kendi flasımı kendimde korurum diye düşünüyorsanız.... ne yapmalı
ben denedim, hic bir virüs programı bunu silemedi. flashınız windows güvenlik duvarı gibi 4 farklı renge dönüşüyorsa sizede bulaşmış demektir....

cözümü ise cok basit, yabancı bir siteden buldum cözümü umarım işinize yarar.
cok basit zipden dosyayı cıkarın ve programcıgı kurun, flash pc de olsun bu arada...
flashınızı pc den cıkarıp, yeniden takın... sorun cözümlenmiş olacak...
ben 3 saate bu sonuca ulaştım.. sizler ugraşmayın diye düşündüm.... saygılar...

aynı virüsten bahsediyorsak. cözüm aynıdır...
lakin virüsün ureticisi, flash beleklere virüs girmesini engellemek icin yazdım desede ...... geris size kalmış.....

disk kniğht çözümü

disk kniğht çözümün ve diğer insanların zaman kaybetmemesi konusundaki hasaslığın için teşekkür ederiz...Vakit nakit tir...Hayatta en değerli şeylerden biri zamanımızdır.. :+1:

Geri