discovery tel meb sertifka

Kodla Büyü

sevdiceğim

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar bir hocanın discovery telefonuna sertifika yüklemek istiyorum ama sertifika okunamadı hatası veriyor
lütfen bir yardımcı olun

Re: Generale Mobile discovery tele sertifika yükleme

Arkadaşlar lütfen birisi yardımcı olsun internette yazılanların hepsini denedim bir türlü olmadııııı :( :(

Re: Generale Mobile discovery tele sertifika yükleme

kurulum yapılmıyo dersiniz hocam bu kadar başkalarının işleri için canınızı sıkmayın.
ilk yıllarımda bende herkesin her işine kafa yorardım ama şimdi hiç öyle değilim.

Re: AŞK OLSUN HEPİNİZE Bİ CEVAP VERMEDİNİZ ! kÜSTÜM

@gülayhocam teşekkürler sağolun küslüğümü geri aldım :) :)

Re: AŞK OLSUN HEPİNİZE Bİ CEVAP VERMEDİNİZ ! kÜSTÜM

gülayhoca ya katılıyorum. birilerinin işlerini yapmak için kendinizi yıprattıkça iyi olmuyorsunuz, değer kaybediyorsunuz. anında her sorunu çözmek zorunda değiliz.
istisnai ortamlar mutlaka vardır ama genele yayarsak ne yazık ki durum bu.

"bilmiyorum hocam ama zaman verirseniz sizin için araştırıp sorunu çözmeye çalışırım" demekten çekinmeyin.

10 yıllık tecrübeyle bunları söylediğimi de belirtmek isterim.

walla hocam canınız çok sıkılmış gördüm sizi. bizim okulda öğretmenlerin şahsi bilgisayarına format yada başka işler için okadar vakit ayırdımki, şimdi herkes alışmış bi gün bilgisayarını alıp okula geliyolar, hocam şuna bakıver ya gibi sinir bozucu tabirle yaklaşıyolar. Artık söylüyorum, vaktim yok bakamam diye, ilk bikaç sefer soylemek zor oluyo ama sonra alışıyo insan, rahat olunn..

bende 8 yıllık tecrübeyle bunları söylüyorum :)

teşekür ederim hem @pandorasbox hem de @gülayhoca hocalarım. Bilmediğim zaman söylüyoum ama bütün anlatılanları uygulayıp da yapamaınca ondan biraz canım sıkıldı ama tekrar teşekkür ederim çok sağolun Allah razı olsun iyi çalışmalar

Geri