Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Dilekçe formatı konusunda yardım...

Konu, 'Mevzuat-Yönetmelik' kısmında zodiac tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. zodiac

zodiac Hiperaktif Üye Hiperaktif Süper Üye

Merhaba arkadaşlar, ilçe milli eğitim müdürlüğüne dilekçe vereceğim ama dilekçemin eksik veya hatalı olmasını istemiyorum. Dilekçemde ad-soyad, tarih ve formatta bir sorun var mı?
    İlçe milli eğitim müdürlüğüne elden teslim edeceğim, dilekçemde okulumun adını veya ekstra başka bir bilgi(TC,Tel gibi) yazmam gerekir mi, gerekirse ad-soyadın altına mı yazmalıyım?
    Teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

2. azizerkut

azizerkut Seçkin Üye Seçkin Üye

Böyle dilekçe olmaz sayın hocam, öncelikle neye istinaden böyle bir yazı yazdınız biraz bilgi verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

zodiac bunu beğendi.
  3. zodiac

Hocam yanlış anlamayın, içerik özel bir konu olduğu için alakasız yazılar var içerikte. Benim öğrenmek istediğim şey dilekçenin formatı yani ad-soyad, tarih gibi şeylerin doğru yerde kullanıp kullanılmadığı ya da ad-soyad tarih dışında yazmam gereken başka kişisel bilgiler var mı?

4. huseyinrose

huseyinrose Seçkin Üye Seçkin Üye

Sol tarafa da TC telefon adres ekleyin hocam

zodiac bunu beğendi.
  5. azizerkut

azizerkut Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam anladığım kadarıyla birileri bir word de bir şeylerin nasıl yapılacağını size sormuş, sizde cevap için bir yazı kaleme almışsınız. Öncelikle şunu belirteyim bu yazdığınız yazıyı dilekçenize ek olarak vermeniz daha doğru olacaktır. Sizden resmî yazı ile talep edildiyse öncelikle ilgi tutmanız gerekir. Daha sonra istenen belge ekte sunulmuştur tarzında bir dilekçe yazmanız yeterli olacaktır.

6. zodiac

Çok teşekkür ederim hocam, sağolun, bir daha uğraşmaktan kurtuldum sayenizde.

7. abtani

abtani Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar kurum atlayarak dilekçe olmaz.Öğretmen dilekçesini okula verir.İletmek istediğiniz yer ,ilçe milli eğitim müdürlüğü ise ekteki matbu örneğe ...... İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne iletilmek üzere ......okul müdürlüğüne başlığı ile iletebilirsiniz.Kurum atlayarak dilekçe vermek cezai sonuçlar doğurur.

Ekli Dosyalar:

zodiac bunu beğendi.
  8. zodiac

Hocam ilçe milli eğitim ile görüştüm, direk ilçeye elden getirebilirsiniz dediler, o yüzden yoksa kafama göre hareket etmiyorum tabiki de.

9. Maskesiz1907

Maskesiz1907 Site Gezgini

Söz uçar yazı kalır, konuyu bilmemekle beraber resmi bir belge söz konusu ise, okulunuza yazmanız doğru olacaktır. Sorduğunuz soruya gelecek olursak sol tarafa iletişim bilgileri telefon adres, sağ tarafa tarih, TC kimlik No, ad soyad, imza olması gerekir.

hakanotuken bunu beğendi.
  10. bznesm_srkn

bznesm_srkn Seçkin Üye Seçkin Üye

Başlıklı dilekçe en iyisi ilçeler onu daha çok seviyor başlıklı bi dilekçe bulun netten üstte bütün bilgiler oluyor zaten altada dilekçe özünü yazarsınız

11. zulfikar1985

zulfikar1985 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Hocalarım, dilekçe verirken kurum atlanıp atlanmayacağı dilekçenin içeriği ile ilgilidir. İçeriğin durumuna göre kurum gayet güzel atlanır.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal