Dijital Pano İçin Tv Özellikleri

Kodla Büyü

selcuklu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Fiyat almak için Tv özelliklerini sunmamız gerekiyor. Dijital Pano için kullanacağız.
Ekran Boyutu: 40"-43" aralığı
Çözünürlük: 1920 x 1080 Full HD
Smart Tv: Var(Sürüm?)
Dahili Wifi: Var
Tarayıcı (Browser): Tam ekran olabilecek özellikte
Girişler: En az 2 Usb(3,0?), HDMI, VGA(?), RF?, Komponenet?
Görüntü Tarama Hızı: ?
DLNA: Var
Codec: ?
Enerji Tüketimi: ?
Uydu Alıcısı: ?
özelliklerini yazmamız yeterli midir? Detay konusunu artırma ya da azaltmaya gerek var mı? (?) ile gösterilen bölümler net olmayan yerler. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklemekteyim.

Geçen yıl ben de çok araştırmıştım.Fiyatı uygun olan tvlerin çoğunda tarayıcının tam ekran olma olayı yok.Ben smart olmayan ucuz tv + smart stick cihaz aldım.Dolphin tarayıcı yükledim o şekilde kullanıyorum.

Geçen yıl ben de çok araştırmıştım.Fiyatı uygun olan tvlerin çoğunda tarayıcının tam ekran olma olayı yok.Ben smart olmayan ucuz tv + smart stick cihaz aldım.Dolphin tarayıcı yükledim o şekilde kullanıyorum.

Teşekkürler hocam. Almış olduğunuz tv yi düşünürsek özellik olarak neler tavsiye edersiniz.

Teşekkürler hocam. Almış olduğunuz tv yi düşünürsek özellik olarak neler tavsiye edersiniz.
Smart stick ile beraber kullanırsanız TV nin özellikleri çok önemli değil. 1 HDMI girişi yeter.Ben sadece boyutuna ve fiyatına bakarak aldım.Ama ayrı cihazla uğraşmam sadece TV alırım derseniz dahili wifi ve tam ekran tarayıcı gerek.
hangi marka modelleri seçtiniz hocam ve memnun musunuz?
A101 den 43 inç Hi-Level aldım.Şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım.Gayet Memnunum.Aktif bir şekilde kullanıyoruz.

Smart stick ile beraber kullanırsanız TV nin özellikleri çok önemli değil. 1 HDMI girişi yeter.Ben sadece boyutuna ve fiyatına bakarak aldım.Ama ayrı cihazla uğraşmam sadece TV alırım derseniz dahili wifi ve tam ekran tarayıcı gerek.

A101 den 43 inç Hi-Level aldım.Şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım.Gayet Memnunum.Aktif bir şekilde kullanıyoruz.
teşekkürler
smart stick ne aldınız peki

Merhaba üzerinden baya bir zaman geçmiş ama yine de yazayım. Ben de tarayıcısı tam ekran olan tv aradım uzun süre. Geçen yıl LG aldım halen güzel bir şekilde calisiyor.

Geri