Dijital Fotograf makinesi tavsiyesi..

Kodla Büyü

chernobil

Aktif Üye
Arkadaşlar 300-350 TL arasında güzel bir fotograf makinesi tavsiyelerinizi almak isterim. Pilli veya bataryalı farketmez.

Hocam bende hemen hemen aynı fiyat aralığında makina bakıyorum bu aralar. Ama ben bataryalı olması konusunda ısrarlıyım. Samsung almaya karar verdim ancak bulduklarımın görünüm hoşuma gitmiyor. Samsung yeni tasarımı çok hoş. Eğer birazcık daha fiyat çıkabilirsenz şu makinayı düşünün derim.

Hımm güzelmiş hocam makine olabilir, ben teknosada sormuştum bataryalılara göre pilli olanlar daha iyi diyorlar. 27 TL miş piller ve doldurma aleti bir dolum ile 600-700 kare fotograf çekiyormuş ve piller 2500 kez doldurulabiliyormuş. 2500 den sonra ise tekrardan 27 TL verip yenisini almak gerekiyormuş. Bataryalıların bataryası bittigi zaman ise 130-140 TL gibi bir rakama batarya alıyormuşsun. Senin fikrin nedir bu pilli mi bataryalı mı konusunda ?

mailicin hocamın tavsiyesi güzele benziyor. ama bence AA pilli olan olsa daha iyi olur.

hocam hepsiburada com da fujifilm finepix S1600 modeli var 690 TL ama üye girişi yaparsanız indirimli olarak 430 TL ye geliyor hemde yarı profesyonel bir makina bir bakın isterseniz

yalcintasin' Alıntı:
hocam hepsiburada com da fujifilm finepix S1600 modeli var 690 TL ama üye girişi yaparsanız indirimli olarak 430 TL ye geliyor hemde yarı profesyonel bir makina bir bakın isterseniz
uye olunca fiyat bu kadar farkediyor mu ilginç

yalcintasin' Alıntı:

artık s1700 için bu s1600 yok gözüküyo

hocam öncelikle söyliyeyim. ben canon a530 kullanıyorum. pille çalışyor. ama pil sorunu var iyi pil kullanman lazım. yani sorun anlayacağın. bataryalı bişey al.

Geri