Digiturk play üyeliği için fb, gs ve ts taraftarlarıaranıyor

Kodla Büyü

gokhanli

Aktif Üye
3 yıldır webden maçları izliyoruz. Diğer ortaklar bu sene girmeyeceği için ortak arıyorum eğer ilgilenen barsa buradan veya özelden yazabilir.

Şartlar nedir?

Edit : Galatasaray

Yüksek Kalite (Smart TV, Web, Cep, Tablet) 599,00 TL / Sezon.

FB - GS - BJK olsa adam başı 200 kağıt yapar. 9 taksit diyor. Aylık 20 TL civarı yapar. Birisi peşin alıyor biz ona aylık mı ödüyoruz? Total 200 tl mi gönderiyoruz. 4. kişiyi mi arıyoruz maliyeti düşürmek için?

ben ilgilenirim ama Beşiktaşlıyım bende :) varsa bende alabilirim diğer taraftarlarla ortak

Şu anda kampanya var yüksek kalite 500 tl. Fb de bulursak 3 kişi peşin alabiliriz. Trabzon da bulursak tadından yenmez:)

eskiden fanatik bir galatasaray taraftarı olarak, bu çöp ligin nesine para veriyorsunuz, nesine para kazandırıyorsunuz. yaklaşık 3 seneden beri ne maç izliyorum, ne de sonucunu merak ediyorum, ne de özetlerini izliyorum. futbolcusu ayrı rezil, başkanları ayrı rezil, yorumcuları ayrı rezil olan bir lige para kazandırmak istemiyorum. açın ispanya, ingiltere liglerini izleyin.

Bunlar yüzünden profesyonel soran soğudum ben. Okuldaki sınıf maçlarını bile izleyemiyorum o derece :D

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cumhurtorun' Alıntı:
eskiden fanatik bir galatasaray taraftarı olarak, bu çöp ligin nesine para veriyorsunuz, nesine para kazandırıyorsunuz. yaklaşık 3 seneden beri ne maç izliyorum, ne de sonucunu merak ediyorum, ne de özetlerini izliyorum. futbolcusu ayrı rezil, başkanları ayrı rezil, yorumcuları ayrı rezil olan bir lige para kazandırmak istemiyorum. açın ispanya, ingiltere liglerini izleyin.
gs başarısız o yüzden izlemiyorsun sanırım genelde öyle oluyor. fedadan önceki sezondada ben izlemiyordum beşiktaş taraftarı olarak.bjk başkanıda teknik direktörüde futbolcularıda gayet başarılı bence bjkyi izleyebilrisin :)

ersan3333' Alıntı:
cumhurtorun' Alıntı:
gs başarısız o yüzden izlemiyorsun sanırım genelde öyle oluyor. fedadan önceki sezondada ben izlemiyordum beşiktaş taraftarı olarak.bjk başkanıda teknik direktörüde futbolcularıda gayet başarılı bence bjkyi izleyebilrisin :)

emin ol ki alakası yok hocam. futbolcular ve ekip yüzünden (başarı, başarısızlık vs değil takıldığım noktalar) milli takım maçlarına bile bakmıyorum. başarıdan çok daha önemli şeyler var. Her şeyin içine giren politikasından tutun da, adamlık derslerinden gına geldi.

vakti zamanından şampiyonlar ligi maçına sırf hagi'nin korner kullanacağı köşeyi seçip oradan maçı izlemeye gitmiştim. değil şimdi şampiyonlar ligi maçı, finalini oynasalar tv verirse (bedava) oradan açıp izlerim. o da şampiyonlar ligi final maçı olduğu için.

bu kadar gömme yeter herhalde. UEFA Kadınlar şampiyonlar ligi var. açın onu izleyin.

gerek yokki para vermeye, teknoloji gelişti artık internetten her maçı izliyorum :mrgreen: bunlara boşa para vermeyin, maç günü beni bulun en kral yayınları paylaşayım size :oops:

DaMieN' Alıntı:
Şartlar nedir?

Edit : Galatasaray

Yüksek Kalite (Smart TV, Web, Cep, Tablet) 599,00 TL / Sezon.

FB - GS - BJK olsa adam başı 200 kağıt yapar. 9 taksit diyor. Aylık 20 TL civarı yapar. Birisi peşin alıyor biz ona aylık mı ödüyoruz? Total 200 tl mi gönderiyoruz. 4. kişiyi mi arıyoruz maliyeti düşürmek için?

Fb li bir arkadaş daha bulduk. Whatsapp grubu oluşturalım diye özelden telefonumu yolladım. Bana ulaşırsan sevinirim.

Fiber interetiniz varsa alın bir iptv istediğiniz ligi istediğiniz maçı istediğiniz kanalı izleyin.
Yıllık 160 TL verdim kafam rahat.

rasim535' Alıntı:
Fiber interetiniz varsa alın bir iptv istediğiniz ligi istediğiniz maçı istediğiniz kanalı izleyin.
Yıllık 160 TL verdim kafam rahat.

hocam bende düşünüyorum nerden aldınız paylaşır mısınız?

galatasary için bende katılırım.
ne kadar tutar ve aynı anda farklı yerlerde kaç kişi izleyebiliyor?

Kürşat_58' Alıntı:
bizede özelden atarsan bizde faydalanalım

hocam şöyle oluyor 3-4 kişi farklı takım taraftarları tek abonelik alıyor tek kullanıcı ve şifre
ama parayı ortak ödüyoru 500/4=125tl gibi. Herkes takımının maçını izliyor, derbilerde ise ev sahibi takım taraftarı izliyor.
aynı anda tek kişi giriş yapabiliyor , maçlar aynı saatte olmadığı için oda sorun olmuyor.

@gokhanlı bjk
ben fb taraftarı olarak şimdilik iki kişiyiz
gs taraftarı varsa katılmak isteyen bana özelden yazsın gruba dahil edelim.
ilk önce yazan katılacaktır. saygılar.

Özelden numaramı mesaj attım. Gelen kutunuzu kontrol edip whatsapptan eklerseniz daha detaylı konuşabiliriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri