diğer branşlara bil.formatörlük?

Kodla Büyü

sdh

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bizim okulda müdür tüm öğretmenlere illa formatörlük istiyorum diye dilekçe verin diyor. Başvuru yapan yapana...sizlerde de böyle bir dilekçe muhabbeti var mı? Bu konu ile ilgili yazı filan da yok ortalıkda. Sadece öğretmenler dilekçe yazıyor ve bugün MEM'e gidecekmiş dilekçeler? Bu durumu anlamadım ben niye milletten dilekçe aldıklarını da. Siz ne dersiniz bu işe?

başka isteyen de vardır onun için engelleme çabaları gibi duruyor eğer bilgisayar formatörü olacaksa başvuranlar( eğer hinlik arama düşünülürse )

hemen her okulda bil.Tek.öğretmeni var diye biliyorum.bu kadar BT öğretmeni dururken başka branşlardan ısrarla niye başvuru alıyorlar onu merak ediyorum ben :eek:

öncelik biliişm öğretmenindedir, ancak bilişim öğretmeni olmayan okullarda eğer formatör olmak isteyen de yoksa,başka okuldan görevlendirme yapılabilir, onun içindir belki..

ortada bi yazı filan yok diye ben dilekçe vermedim. bi de bizim için dilekçeye gerek olmaz heralde diye düşündüm.idare de net bişey demiyor zaten. sonraki dönem formatörlük başvurusu başlamadı diye de biliyorum. anlamadım ya da biz çok şüpheci olduk :roll:

Geri