#desteklemekursundabilisimolmali Dersine sahip çık

Kodla Büyü
Re: #desteklemekursundabilisimolmali

şu hale bak binlerce bilişim öğretmeni var tepki gösteren bir avuç..bir tweet atalım dedim kimsenin taktığı yok..itibarimiz özlük haklarımız zedeleniyor resmen mobing yapılıyor okul içinde bize ama umrunda olan bilişim öğretmeni??
yarın dersi de iptal etsinler btr için diğer öğretmenleri görevlendirsinler..
bence bizim hakkımız bu..

durmaksızın twit atılıyor neden tt olmadi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeterli değil hocam hep belli kişiler yazıyoruz ve yeterli etkileşim yok...

Sayın hocalarım ortaöğretim (lise) kademesinde hiç yoktu dersimiz. O zaman çok çaba sarfettik. Ama değerli öğretmenlerimiz oralı bile olmadılar. Çünkü ilköğretim kademesinde dyk da bilişim dersi vardı. O zaman neden birlik olunmadı. Biz her şeyi hak ediyoruz

Yeterli destek yok kurs açılmayınca milletin aklı başına gelir artık. O zamanda iş işten geçmiş olur. Yazık oldu geçmiş olsun hepimize.

Hemen birbirimize dusmeyelim belki birkaç gün sürer bu kizmayalim kendimize bizi bu hale getirenlere bilmediğimizi gösterelim.herkes ilçesinde ilinde tanıdığı zümresine soylesin.yilmayalim yildiralim.pes etmeyelim hemen meslektaşların.hakkimizi isteyelim belki sesimizi duyururuz.afyon...

mustafa5885' Alıntı:
Sayın hocalarım ortaöğretim (lise) kademesinde hiç yoktu dersimiz. O zaman çok çaba sarfettik. Ama değerli öğretmenlerimiz oralı bile olmadılar. Çünkü ilköğretim kademesinde dyk da bilişim dersi vardı. O zaman neden birlik olunmadı. Biz her şeyi hak ediyoruz
:alkis: :alkis: :alkis:

böyle bir şey yazdım

Destekleme ve yetiştirme kurslarıyla ilgili klavuzda ortaokulda okutulan tüm derslerden kurs açılabileceği belirtilmesine rağmen bilişim teknolojileri dersi bu yıl e-kurs modülünden kaldırılmıştır. Bu durumda, bu dersle ilgili öğretmen ve öğrenciler mağdur edilmiştir.

Gereğinin yapılarak mağduriyetin giderilmesini arz ederim.

Bakan müsteşarına attım az önce

Ekli dosyalar

• twit.jpg
    twit.jpg
    33.3 KB · Görüntüleme: 246
sefatetik' Alıntı:
Bakan müsteşarına attım az önce
hocam bir sattir yusuf tekine bizde twit atıyoruz. Bine yaklaşan twit arasında sizinkini goremeyebilir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ctrl+alt+delete' Alıntı:
site yöneticileri bile sallamıyor.baksanıza başlıklar hala sabitlenmedi

güzel tespit bilgisayarbilisim olarakta kaçtane twit atıldı ki bir elin parmağını geçmez...
sizden ricam şu konuyu bi sabitleyelim tekbir başlıkta birleştirelimki konu dağılmasın...
artık yöneticiler bi devreye girsin...

Yahu bizim hiç haberimiz olmadı 1 gün bbnete girmedim neler oldu yahu. İlçeden birşey diyen olmadı bize e-kursa bakıcam açılmıyor şimdide

Vallahi kurs açamayışımıza değil de bizi böyle ayırmalarına acayip moralim bozuldu :verymad: :verymad: :verymad: :verymad:

Dersi önceden seçenlerde de Bilişim artık gözükmüyor.yönetmeliğe aykırı hareket ediliyor.çok yazık...

Arkadaslar yarin belli bir saatte yeniden baslatmaliyiz ,benim haberim yoktu örneğin. Lutfen birileri de hazira konmaktan vazgecsin ve destek olsun artik

Ben kurs başvurusu yapmasam da haksızlığa karşı Susan dilsiz şeytandır babında destek verdim. Duyarlı olalım

Geri