Destekleme ve Yetiştirme Kursları Ek Puanı

Kodla Büyü

denizci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
mebbis hizmet puanı hesaplama bölümünde artık Destekleme ve Yetiştirme Kursları Ek Puanı diye bir ibare var. sanırım bu puan kurs açan öğretmenlere verilecek bir puan. ben bu dönem DYK açtığım halde 0(sıfır) görünüyor. bu konuda bilgisi olan var mı?

geçen dönem kurs actım benim de 0 (sıfır). Okul idaresi ilerleyen süreçte yazar milli eğitim müdürlüğüne verirler puanı merak etme hocam.

ben ilk dönem 2 aldım orada da yazıyor sizin ilçe meb ya da okulda sıkıntı var

bizimde ilk dönem için 2 puan 1 ay önce felan girmişlerdi diye hatırlıyorum

Ankara hocam. Ancak şöyle bir sorun var aynı ilçe içerisinde biz alabilirken bazı okullardan alamadıklarını duyduk. Yani aynı ilçe içerisinde bile standart yok.

Bu sene kurs açtım ama puan vermediler henüz, durun daha il içi atama zamanı gelsin, yumurta gelsin ucuna o zamana kadar eklemezler.

bizde de sıfır yazıyor, ne okul müdürleri işini biliyor nede ilçe o koltuğa oturmakla olmuyor işler

Okullarımızda kurs ücreti ne kadar olarak hesaplanıyor sormak lazım.
Şu haber inceleyiniz lütfen :
OKULLARDA EK DERSLER YANLIŞ HESAPLANIYOR
http://kamuexpress.com/default.aspx?say ... erid=48872

"Eğer öğretmen destekleme ve yetiştirme kursunu hafta içi veriyor ise hafta içi ek ders ücreti saati ikiye katlanarak, 20,95 TL'ye yükseliyor. Destekleme ve Yetiştirme kurslarına hafta sonu veya gece mesaisinde girilmesi durumunda ise 11,22 TL'lik ek ders ücreti 2 ile çarpılarak 22,45 TL üzerinden ek ders ücretleri hesaplanıyor."

Acaba 22,45 üzerinden hesaplanıyor mu?

hocam benim anladığım hafta sonu ayrı gece mesaisi ayrı. haftasonu gündüz 20,97, haftasonu gece 22,45 üüzerinden hesaplanıyor.

Hocam yaz tatili,şubat tatili, hafta sonları gece tarifesi
hafta içi 18.00 den sonrası da gece tarifesi(22,45).
diğer hafta içi olanlar ise normal takviye kursu fiyatından hesaplanıyor (20,95). yada kurallara göre olması gereken bu.

Geri