Dersler 5. Sınıfta kalkacaksa yeni müfredat ne olacak?

Kodla Büyü

fcig

Site Gezgini
Hakikaten neden plan yapıliyor 5lerde kalkacaksa? Pilot okullarda yok. E sadece 6da da bu müfredat olmayacaksa ne olacak?

Açık uçlu soru sorulacağı için örnek soru yayınladıktan sonra 2- 3 saat sonra sınavı kaldıran bir ülke... Sanırım kademeli olarak uygulanacak olan müfredatı 6lara uygulayıp 5lere elveda diyeceğiz...

Ama bu durum yeni müfredata ters. Yani madem 5de yok.,7ye kaydırmaları gerekir bence. Bir yılda kodlamayı öğrecek halimiz yok yani.

Ama bu durum yeni müfredata ters. Yani madem 5de yok.,7ye kaydırmaları gerekir bence. Bir yılda kodlamayı öğrecek halimiz yok yani.
dert kodlama öğretmek değil hocam yoksa 1 saat din kültüründen 1 saat Türkçeden daha eksiltip bizim dersi kaldırmayabilirlerdi. Madem kodlamanın öneminden bahsediliyor dediğimi yapılsa idi o zaman gerçekten söylediklerinde samimi olduklarını düşünürdüm.

Evet hala kodlama, yeni müfredat diyen arkadaşlar var. MEB 5 lerden kaldırıp atmış dersi. Yıllardır görmüyor musunuz dostlar? MEB in ajandasinda bilişime yer yok

Hala yıllık plan diye uğrasanlar var. Ben anlamıyorum. Bu kadar belirsizlik varken ne motivasyon kalıyor ne de başka birşey..

Geri