ders saatimiz 6 ya düşecek gibi

Kodla Büyü

Veli33

Site Gezgini
Arkadaşlar son günlerde konuşulanlar gerçekleşirse ortalama herkesin ders saati benim gibi 6 saat olacak. Peki bu durumda norm fazlası olur muyuz ?

Veli33' Alıntı:
Arkadaşlar son günlerde konuşulanlar gerçekleşirse ortalama herkesin ders saati benim gibi 6 saat olacak. Peki bu durumda norm fazlası olur muyuz ?

Oluruz hoam. 10 saat olmalı diye biliyorum..

Bağımsız okullar için 6 saat norm için yeterlidir, ancak eğitim bölgesine dahil okullarda bölgedeki öğretmen sayısına göre 15 saate kadarda norm fazlası olabilirsiniz.

mersin gülnar da ve ybo da görev yapıyorum hocam , daha 2 yıl görev yapmıştım , bu dönem 3. yıla girecektim eğer askere gitmeseydim , hayırlısı bakalım döndüğümüzde yer değiştirecek gibiyiz

Seneye BTR yi kadrolu hale getirirler , görevlendirme yapılmayan okulları da paylaştırırlar

Her hafta bir olay zaten. Ne çalkantılı bölümmüş arkadaş. Sanırsın "Kavak Yelleri"

Şaka gibi niye biz ya neden biz?? Neden bi tek bizim dersimiz zarar görüyo? Mesela teknoloji tasarımıda kaldırsınlar ozaman neden illa biz zarar görmek zorundayız?

Bizde bu yıl 4 sınıf hazırlık oldu bile seneye muhtemelen tüm 5 leri hazırlık yapacaklar

Ders saatimiz düşsün bakalım ne kadar düşecek. Sonuçta heryerde düşüyor norm fazlası olsak nereye atayacaklar????

belki formatörleri kadrolu yaparlar belli mi olur????

ilçe merkezinde çalışıyorum. kurum 1/4 ü hizmet bölgesi/alanı olarak.

seneye 5 ler alınırsa 6 larda 6 şubem var. sadece 12 saat dersim olacak. norm fazlası olur muyum acaba

Geri