Deneyap Atölyeleri

Kodla Büyü
Ali hocam ben geçen yıl deneyap'ta tasarım ve üretim atölyesinde çalıştım ama hiç memnun kalmadım, öğrenci kalitesi açısından herhangi bir sorun yok, bir dönem yaklaşık 13 hafta sürüyor, bütün sene boyunca en fazla 100 saat ek ders alabilirsiniz daha fazlası ödenmiyor, ders ücreti 60 tl civarında cumartesi ve pazar günleri görev alabiliyorsunuz. Cumartesi 8 ve Pazar 8 saat ders var ama ama ben hepsine girerim derseniz 100 saat sınırı dolayısıyla hayrına girmiş olursunuz, ders görevi alırken bu belirtilmiyor yeni açılan atölyelerde. Öğretmenler dışında mühendis ve üniversite öğrencileri ve başka meslek gruplarından eğitmenlerde var. Özellikle diz boyu yağcılık adam kayırmacılık, yalakalık ve eğitimden anlamayan eğitmenlerle didişir durursunuz, hafta sonlarınızı heba etmek dışında bir işe yaramıyor. Bu arada aldığınız ders ücretinin yarısını ulaşıma yarısını da yemek ücretine veriyorsunuz. Ben pişman oldum ve koşullar iyileştirilmediği sürece bir daha görev almayı düşünmüyorum.

konuyu geliştirelim baslamadan,bir yakınım için laptop tavsiyesi deneyap atolyesine gidiyor egitmeni alın kendini geliştirir demiş yardımcı olursanız sevinirim tahminim 8gb en az ram ister cunku scratch kesin vardır tam da içeriğini bilmiyorum deneyap atolyelerinin calışan arkadaslar içerik ve bu içerige yonelik donanım(laptop) tavsiyesinde bulunursa sevinirim

Geri