dell marka laptopun ekranı kırıldı acil yardım.....

Kodla Büyü

tuana1981

Seçkin Üye
Seçkin Üye

Ekli dosyalar

• 1111111-dell.jpg
    1111111-dell.jpg
    89.1 KB · Görüntüleme: 3,360
  • 22222222.jpg
    22222222.jpg
    78.2 KB · Görüntüleme: 3,361
yeni panelle değişecek. en az 200 gayme. bu laptop efsanedir, zamanının en iyi f/p oranına sahipti.

bu arada 3 yıldır tamir ettirmedinizmi? :cry:

donanımsal bişi olabilir mi acaba. ekranın dışında hiç bişi yok sadece açılınca kırıkmış gibi gözüküyo

2008'de de aynı yerden mi kırıldı hocam.. :mrgreen:

Sanırım hocamın ekran gitti, kendisi fotosunu çekemediği için nette benzer durumda ekran buldu?

Bu arada donanımsal birşey olabilir mi demişsiniz, zaten donanımsal hocam, ekran gitmiş işte. 180-200 arası ücreti.

amip33' Alıntı:
2008'de de aynı yerden mi kırıldı hocam.. :mrgreen:

Sanırım hocamın ekran gitti, kendisi fotosunu çekemediği için nette benzer durumda ekran buldu?

Bu arada donanımsal birşey olabilir mi demişsiniz, zaten donanımsal hocam, ekran gitmiş işte. 180-200 arası ücreti.

şimdi verdiği linkte dell marka laptop var, kendisininkide dell. tesadüf mü yoksa kafa mı buluyor anlamadım

Çok bilmişler..... Dediğiniz gibi fotosunu çekmek yerine benzer bir foto buldum attım.. önemli olan fotonun kime ait olduğu değil sorunun çözümü hakkında görüşleriniz. Yine de sağolunnn. Donanımsal demişim düzeltiyorum, yazılımsal dicektim. Ekran kartının sürücüsü ile ilgili problem olabilir mi.

tuana1981' Alıntı:
Çok bilmişler..... Dediğiniz gibi fotosunu çekmek yerine benzer bir foto buldum attım.. önemli olan fotonun kime ait olduğu değil sorunun çözümü hakkında görüşleriniz. Yine de sağolunnn. Donanımsal demişim düzeltiyorum, yazılımsal dicektim. Ekran kartının sürücüsü ile ilgili problem olabilir mi.

öncelikle konuşmalarına dikkat et. biz sana gecenin bu vaktinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. benimde ekranım kırılmıştı, sürücüsünü yükledim, bir anda kırık parçalar birleşti, düzeldi. bilmem anlatabildimmi? :puhaha:

tuana1981' Alıntı:
Tavrınız hoş değil. Sizin belirtmeniz gereken birşeyi ben belirtiyorum. İnsanların yanlış anlaması kadar doğal birşey olabilir mi.. Resim burada diyerek bilgisayarınızın resminin linkini verdiniz sandık.

Sonuç: Kesinlikle donanımsal, yazılımsal durumluk birşey yok.

Arkadaşlar herkesten özür diliyorum, akşamın bi vakti emanet bilgisyarın başına gelenden dolayı moralim bozuktu. Yalnız ben sıkıntımı dile getiriyorum, bazı arkadaşlar konu ile ilglil yorum yapmaktan çok "ne nasıl olmuş" diye konuşuyoo. Herkese ii günler

(aynı laptop un 6400 ünü de eşime almıştık...biz de eternet kartı yanmıştı bı kere onu değiştirdik bir de RAM taktık hala canavar gıbı calısıyo...Dell ler saglam oluyor gercekten)

geçmiş olsun
hocam donanımsal bır sorun zaten belli
birkaç arkadaş da tahmını bır fıyat vermişler zaten
kolay gelsın

Geri