DELL laptop'u olanlar bakarmısınız lütfen?

Kodla Büyü

xodeda

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
elimde dell inspiron n5110 model bir loptop var normal çalışıyordu windows 7 kuruluydu. formatlamak istedim ve tekrar windows 7 kurdum kurulum sorunsuz bitti ilk açılış normal ama ondan sonra birda açılmadı bilgisayar. sürekli dell yazısı çıkıyor ve kendisini resetliyor. bilmediğim bir ayarımı var acaba ?

bir sorun yok tu normalde. dell kullanıcıları böyle bir durumla karşılaştılar mı acaba.

Hocam driver kurduysan ondan da olabilir. Başka bir cd ile windowsu yeniden kurmanız gerekiyor sanirim.

bende zaten önce 64 bit kurdum olmadı sonra farklı cd den 32 bit kurdum yine olmadı. bende anlamadım ne olduğunu.

ben karşılaştım. sorunu da şansa buldum. crackleme yapınca oldu benimki. halbuki başka makinalarda da win7 için kullandığım loaderdi. açılışta f8 yapınca bir menü açıldı. without loader seçince açıldı makina. yüklediğim loadırı aynı programla kaldırdım. başka loader kullandım ve düzeldi. işallah aynı sorundur.

rock hocam evet hocam bende loader kullandım umarım ondandır. şimdi tekrar kuruyorum. siz hangi loaderi kullandınız hocam buraya yükleyebilirmisiniz acaba.

bunu kullanmışdım

Ekli dosyalar

• Windows Loader.rar
    1.5 MB · Görüntüleme: 55
Dell N serisi kullanan biri olarak bu makinenin yarı yolda kalanını duymadım. Sorununuz çözüldüğü içinde ayrıca memnun oldum.

Geri