Deepfreeze hakkında fikirlerinize ihtiyacım var

Kodla Büyü

mutlucan

Süper Üye
Süper Üye
merhaba arkadaşlar.
okuldaki 40 ın üzerinde E.Tahta var.
geçen bir tahtaya deepfreeze dahil gerekli programları yükledim daha sonra imajını alıp diğer tahtalara da yükledim.
şimdi ilk program yüklediğim tahtada deepfreeze programını kontrol edebilirken diğer tahtalarda deepfreeze ile alakalı herhangi birşey yapamıyorum.
bu durumda ne yapabilirim?

deepfreeze kaldırıp yeniden kursanız işe yarar mı acaba? :?: :?:

islif' Alıntı:
deepfreeze kaldırıp yeniden kursanız işe yarar mı acaba? :?: :?:
teşekkürler hocam..
ilk DF kurduğum tahtadan silip tekrar imaj alıp diğer tahtalara yüklemek aklımda..
ama zahmetli olacak.. hiçbir şey yapamazsam bu dediğimi yapacağım.
şu an acaba diğer tahtalarda DF 'in arayüzüne ulaşabilir miyim onun peşindeyim..

hocam deep simgesi kaybolduysa yapacak çok bir şeyiniz kalmıyor. Benimde başıma geldi. burada yazılan çözüm yöntemleri işimi görmedi.

tahtanın bütün ayarlarını yapıp sadece atak ve deep kalmışken imaj aldım. o imaj ile kurduğum tahtalara da atak ve deep i elle kurdum

en sorunsuz yöntem bu

serkanholep' Alıntı:
hocam deep simgesi kaybolduysa yapacak çok bir şeyiniz kalmıyor. Benimde başıma geldi. burada yazılan çözüm yöntemleri işimi görmedi.

tahtanın bütün ayarlarını yapıp sadece atak ve deep kalmışken imaj aldım. o imaj ile kurduğum tahtalara da atak ve deep i elle kurdum

en sorunsuz yöntem bu
evet başka çare yok gibi

serkanholep' Alıntı:

en sorunsuz yöntem bu
Evet en iyi yöntem bu. Kulağınıza atasözü gibi küpe olsun hocam; İster PC olsun ister ET, DeepFreeze'li şekilde imaj alınmaz :)

Sayın hocam Deep Freeze Enterprise 7 veya üzeri bir sürüm kurarsanız, imaj alıp hiçbir sorun yaşamadan diğer tahtalarda kontrolü sağlayabilirsiniz. Tek tek her tahtaya ayrıca kurulum yapmanız gerekmez.

murataxu' Alıntı:
Sayın hocam Deep Freeze Enterprise 7 veya üzeri bir sürüm kurarsanız, imaj alıp hiçbir sorun yaşamadan diğer tahtalarda kontrolü sağlayabilirsiniz. Tek tek her tahtaya ayrıca kurulum yapmanız gerekmez.
Hocam kurduğum sürüm v.7 üstü bir sürüm.
ama diğer tahtalarda dediğiniz gibi diğer tahtalarda DF nin arayüzüne kesinlikle ulaşamadım.
siz yaptınız mı?
yaptınız ise nasıl yaptınız?

İmaj almadan deepfreeze pasif olmalı. imaj attığınız pc lere elle sonradan aktif hale getirin. ben labı öyle yapıyorum. sorunsuz kullanıyorum.

Geri