Deep Freze sorunu?

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bir pc de deep freze kendi kendine pasif duruma gelmiş, aktif olmuyor da. Programı kaldırayım dedim ama program ekle kaldırda görünmüyor. uninstaller programıyla da denedim olmadı güvenli modda da olmadı nasıl kaldırabilirim...

hocam 2 ay önce bahsettiklerinizin hepsini yaşadım. Biz 1 ay kadar uğraştık. Çözümü yok. Format at hiç arama kolay gelsin

Hocam Çözüm Deep Freeze in Üst versiyonu ile güncelle.....bende yaşadım ama ben 6.0 ı kurdum ve önce eskiyi kaldırdım uninstall ile sonra yeni ve tam sürümü kurdum..

Hocamın Sorunu Kaldurmak değilki zaten Program kendini Kaldırmı:)Yeniden Aktif hale getirmek ki Önceki mesajımda bunu anlattım.....

hocam program uninstall olmuyor zaten üst sürümü kurmaya da izin vermiyor. unfreezer ı da denedik çalışmadı...

Hocam sürümü ne?Bakın Biliyorum Sorununuzu Ama ben üst versiyonu Kurduğumda Unistalla Uyarı vermiyor sizdeki gibi....Sürümünü Söyleyin Size üstünü Göndereyim

Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim programın uninstall dosyası yok kaldırılamıyor yani... Program kendi kendine inaktif oldu aktif duruma gelmiyor ya da silinmiyor. Programın versiyonunu hatırlamıyorum ama beyaz ayı resmi vardı görev çubuğunda... (heralde 6 versiyonu)

KESİN ÇÖZÜM başlat-regdit yazıyorsun çıkan pencerede uninstal içinde deepfreze bulup silyorsun. bende silememiştim böyle yapınca işlem tamam dır.

chernobil' Alıntı:
uninstall dosyaları kaybolduysa programı kaldırmaz.. Format en saglıklı yoludur bence..
formattan başka bir çözümü yok mu arkadaşlar? regedit işe yarıyor mu? sanırım denmem gerekiyor :) bir deneyeyim.

sedom' Alıntı:
Hocam sürümü ne?Bakın Biliyorum Sorununuzu Ama ben üst versiyonu Kurduğumda Unistalla Uyarı vermiyor sizdeki gibi....Sürümünü Söyleyin Size üstünü Göndereyim
hocam ben deep freeze 6.0 kurdum 7 si var mı? formattan başka yolu yok mu?

elfi' Alıntı:
sedom' Alıntı:
hocam ben deep freeze 6.0 kurdum 7 si var mı? formattan başka yolu yok mu?
Hocam kurmuş olduğunuz Deepreeze sürümümü tekrar setap tıklayarak kurmaya çalışın zaten yüklü olduğundan kaldırmak istediğinizi soracak ve böylece kaldırmış olucaksınız.

hasari hocam türkçeye çevrilmiş hali ile, deep freeze 6 yı yükleyebilmek yada kaldırmak için önce programı disable yapmanız gerekiyor diyor. Oysa ben daha hiç enable yapamadım ki!şifre ekranını bile göremedim.

CTRL+ALT+SHIFT+F6 tuşlarına basarak programın arayüzünü görebilirsiniz. Eğer sağ tarafta simgesi çıkmışsı SHİFT tuşuna basılı tutarak mouse ile tıklayın Bu şekildede arayüze ulaşabilirsin.

deep freeze 6 yı yükledim hocam da. tuş kombinasyonlarını biliyorum açılış penceresi geliyor lakin, mouse u üzerine yaklaştırdığımda kum saati çıkıyor. Yani işlme yapmama izin vermiyor.

Sizde mouse değilde birde tab tuşu ile deneyin.
Sistemi kilitliyor anladığım kadarıyla format yolu görünüyor gibi....

galiba dediğiniz gibi, mouse ve klavye her ikisi de sadece o pencere üzerinde işlevini yerine getirmiyor, başka programlara girip çıkabiliyorum ama deep freeze penceresinde olmuyor. Neyse teşekkür ederim hocam ilginiz için.

Deep freeze i ilk başta kurduğun setup dosyasına tıklayınca uninstal diye çıkar ordan kuruyormuş gibi kaldırabilirsin, çok basit

Geri