Deep Freeze pasifleştirme

Kodla Büyü

dpinar

Aktif Üye
Arkadaşlar deep freeze kurmuştum. Şimdi dynedleri güncelleştirmem gerekiyor ama ctrl+home tuş kombinasyonu ile pasif aktif yaptığımız ekrana ulaşamıyorum.

deep freeze 2000 XP kurmuştum. Hangi tuşlarla bilgisayar açılıyorken basmam gerekiyor.Yardımlarınızı bekliyorum.

sanırım güvenlik kartıyla karıştırdın hocam :)
deepfreeze bildirim alanında üstüne shift ile çift tıklayarak açılıyor. eğer bildirim alanında deepfreeze gözükmüyorsa ctrl+shift+alt+F6 dıydı kısayolu! sanırsam, yanılıyorsam düzeltin arkadaşlar...

nintend' Alıntı:
sanırım güvenlik kartıyla karıştırdın hocam :)
deepfreeze bildirim alanında üstüne shift ile çift tıklayarak açılıyor. eğer bildirim alanında deepfreeze gözükmüyorsa ctrl+shift+alt+F6 dıydı kısayolu! sanırsam, yanılıyorsam düzeltin arkadaşlar...
evet doğru :+1:

undeepfreze işe yarıyor... ama tekrar aktif yapmak istediğinizde sorun çıkabilir..

xp sürümünde shift tuşu ile sağ alttaki simgesine tıklaynca deepfreeze ekranı açılıyordu!!

Shift tuşu ile birlikte sağ alttaki Deep Freze simgesine tıkla. Şifreyi gir. Açılan pencerede Boot Thawed seç Tamam de. Yeniden başlat bilgisayarı. Artık pasifleşmiş olur. Aktif duruma getirmek için aynı işlemleri yap ama Boot Frozen seç. Tamam de. Yeniden başlat. Biraz farklı bir Türkçe oldu. Çeviri yapmış gibi Kusura bakma.

Geri